Tefal pánev JUST A1960282, 20cm

Tefal pánev JUST A1960282, 20cm

Tefal pánev JUST A1960282, 20cm

Kód výrobku: A1960282

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Najpredávanejšie Príslušenstvo

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Spoločnosť Tefal už viac ako 60 rokov dodáva na trh praktický riad s nepriľnavým povrchom, ktorý patrí k jej patentom. Teraz prichádza s panvicou A1960682 z dizajnovej rady JUST, ktorá je vybavená novým, štvorvrstvovým nepriľnavým vnútorným povrchom Resistium®. Tento revolučný povrch je vystužený minerálnymi prvkami, a disponuje preto vysokou odolnosťou proti oderu a dlhotrvajúcou nepriľnavosťou. Dno DurabaseTM je mimoriadne rezistentné voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, takže mu neuškodí ani mixovanie ingrediencií priamo v panvici alebo používanie kovového kuchynského náčinia. Panvica je vybavená ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre ľahkú a pohodlnú manipuláciu.

Elegantná panvica Tefal A1960682 je vyrobená v čiernej farbe, ktorá sa hodí do každej kuchyne, a aj z vonka je jej povrch nepriľnavý, čo okrem iného sľubuje ľahké omývanie. Možno ju umyť aj v umývačke riadu, takže vám čistenie nezaberie prakticky žiadny čas. Panvica je určená pre použitie na elektrických, sklokeramických a plynovýchsporákoch či varných doskách. V priemere má 20 cm, čo je dostatočná veľkosť pre poriadny obed. S varením vám pomôže praktický indikátor teploty Thermo-SpotTM, ktorý určí ideálny moment pre začatie prípravy pokrmu, kedy je panvica optimálne rozohriata. Tak sa zbytočne neprehreje a váš kulinársky výtvor bude ešte lepší.

Riad i povrchy Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium ani PFOA či iné škodlivé látky. Ochrancov životného prostredia poteší, že panvica je úplne recyklovateľná.

Tefal pánev JUST A1960282, 20cm
Tefal pánev JUST A1960282, 20cm