Tablet iPad 7 10,2'' Wi-Fi 32GB - Silver

Tablet iPad 7 10,2'' Wi-Fi 32GB - Silver

Tablet iPad 7 10,2'' Wi-Fi 32GB - Silver

Model roku 2019

Hľadáte špičkový tablet, ktorý je ako stvorený k prenášaniu a navyše vo všetkých ohľadoch ďaleko predbehne svojich konkurentov?
Vďaka svojej ľahkej konštrukcii je tablet vhodný k častému prenášaniu a vďaka svojmu luxusnému dizajnu navyše neunikne pozornosti okoliu
- Ozdobou tabletu je jeho prestavaný Retina displej s vysokým rozlíšením, ktorý je radosť sledovať
- Displej je jasnejší, farebnejší, vrhá menej odrazov a ponúka mnoho rýchlejšiu odozvu než kedy predtým
Procesor A10 vám dovolí strihať 4K video, rendrovať 3D model alebo pracovať v prostredí rozšírenej reality AR
- Batéria udrží prístroj v prevádzke neskutočných 10 hodín, takže nabíjať môžete v pokoji doma cez noc
- Úložisko s kapacitou 32 GB je pripravené na všetky vaše videá, filmy, fotky aj aplikácie, ktorých pojme nepreberné množstvo
- Zadný aj predný fotoaparát s vysokým rozlíšením umožňujú vytvoriť fantastické snímky za všetkých okolností alebo video telefonovať
- Vyspelý snímač odtlačkov prstov Touch ID udrží vaše súkromné dáta v bezpečí a dovolí vám rýchlo a bezpečne platiť v obchode
- Operačný systém iOS 13 umožní pracovať s niekoľkými aplikáciami, preťahovať veci prstom a pracovať s novými gestami
Tak neváhajte a ešte dnes si užívajte vysoký výkon aj fantastické zobrazení, ktoré môžete mať neustále po ruke.

Kód výrobku: MW752FDA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tablety

Najpredávanejšie Tablety

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

 

Úplne nový

Apple iPad

 

Spoločnosť Apple sa opäť pokúša prekonať samú seba a uvádza na trh novú verziu populárneho tabletu iPad. Opäť ponúka radu noviniek, toho roku však inovatívnejších než kedy predtým. Môžete sa tak tešiť na veľkú obrazovku s Retina technológiou, počítačový výkon ukrytý v čipe A10 alebo maximálne zabezpečenie v čele s čítačkou odtlačkov prstov Touch ID.

 

 

 

Tablet iPad

 

 

 

Špičkové zobrazenie

Už na prvý pohľad vás prekvapí veľký 10,7" displej, ktorý nádherne vykresľuje každé médium, ktoré práve sledujete. Základná technológia je ako vždy Retina, ktorá sľubuje verné zobrazenie všetkých farieb. Pokiaľ k tomu pripočítate aj stereo reproduktory alebo streamovaciu službu Apple TV máte napríklad vynikajúci prístroj ku sledovaniu filmov a seriálov.

 

Tablet iPad

 

 

 

 

Maximálny výkon

O výpočtový výkon sa v tablete iPad stará čip A10 Fusion, ktorý je neuveriteľne výkonný, čo využijete nielen v náročných aplikáciách, ale aj v najrôznejších hrách, ktoré pobežia ako po masle. Môžete navyše tablet spárovať s hernými ovládačmi Xbox či Playstation a vytvoriť výkonnú hernú konzolu, na ktorej vyskúšate všetky hry z novej platformy Apple Arcade.

 

Tablet iPad

 

 

 

 

Jednoduché ovládanie

Na displej sa nielen báječne pozerá, ale je radosť s ním aj pracovať. Využijete k tomu napríklad nové intuitívne gestá alebo jeden z najlepších nástrojov k ovládaniu Apple Pencil.

 

Tablet iPad

 

 

Podporuje kreativitu

Nielen, že sa skvelo drží a poskytne vám pocit, akoby ste na tablet písali či kreslili naozajstnou ceruzkou, ale navyše aj prevádza vami písaný text na ten dokumentový, takže môžete zvýrazňovať, písať rýchle poznámky, kresliť aj odpovedať na emaily.

 

Tablet iPad

 

 

Inteligentná klávesnica

Pokiaľ sa rozhodnete pracovať v tabuľkových či textových editoroch, písanie ceruzkou vám možno bude pripadať zdĺhavé. Pre tento prípad je však pripravená klávesnica Smart Keyboard, na ktorej sa skvelo píše a pripojí sa bez akéhokoľvek nabíjania či párovania. Po dopísaní sa z nej navyše stane ľahký a odolný kryt.

 

Tablet iPad

 

 

Ideálny pre študentov

Vďaka podpore Apple Pencil je tablet skvelým spoločníkom pre študentov. Jednoducho sa prenesie do školy, kde bude pripravený rýchlo vstrebávať všetky poznámky, ale vďaka inteligentným aplikáciám aj poradiť napríklad s geometriou, fyzikou či cudzím jazykom.


Tablet iPad

 

 

 

Dvojica fotoaparátov

Nový iPad je vybavený dvojicou špičkových fotoaparátov, z ktorých oba sú podporené technológiou HDR. Zadný 8MP fotoaparát tak napríklad využijete k vytvoreniu nádherných momentiek alebo 1080p HD videí a TrueDepth kameru k foteniu selfie či video telefonovaniu. Veľký displej tabletu je potom ako stvorený k doeditovaniu vytvorených snímok.

 

Tablet iPad

 

 

 

Stvorený na cesty

K bezdrôtovému pripojeniu využijete vysokorýchlostné Wi-Fi, takže sa nestane, že by ste boli bez internetu napríklad na cestách. K cestovaniu potom prispeje aj hrúbka, vďaka ktorej je iPad viac než kompaktný a dlhá výdrž batérie až 10 hodín.

 

Tablet iPad

 

 

 

Aplikácia na mieru

V online obchode App Store na vás čaká cez milión aplikácií a hier optimalizovaných pre iPad. Nájdete tam tak prakticky čokoľvek od logických hier po prepracované 3D dobrodružstvá aj najrôznejších pomocníkov s fotením, úpravou fotiek či tvorbu poznámok.

 

Tablet iPad

 

 

 

Perfektná ochrana

Rovnako ako všetky ostatné produkty aj pri novom iPade sa môžete spoľahnúť na dokonalé zabezpečenie. Využíva k tomu snímač Touch ID v prednom tlačidle. Pomocou neho jednoducho a bezpečne odomknete tablet alebo sa dostanete k niektorým aplikáciám. Navyše ho využijete aj pri platení Apple Pay, kedy stačí priložiť prst na snímač.

 

Tablet iPad

 

 

 

Tablet pre každého

Apple iPad je navrhnutý tak, aby ho mohol používať prakticky ktokoľvek. Preto je vybavený niekoľkými funkciami sprístupnenia, ktoré prispôsobia ovládanie či zobrazenie tabletu špecifickým zrakovým, sluchovým, motorickým či študijným potrebám. Nájdete tu tak napríklad VoiceOver, ktorý popisuje obsah obrazovky alebo Switch Control umožňujúci ovládať tablet bez dotyku.

 

Tablet iPad