Tablet Huawei MatePad T8 2+ 16GB Wifi, TA-MPT16WLOM

Tablet Huawei MatePad T8 2+ 16GB Wifi, TA-MPT16WLOM

Tablet Huawei MatePad T8 2+ 16GB Wifi, TA-MPT16WLOM

Model roku 2020

S osemjadrovým Procesorom MTK a 2 GB RAM si užijete skvelý herný zážitok
Veľký 8-palcový LCD displej vás prenesie priamo do deja videí alebo filmov.
Vďaka 5100 mAh veľkej batérii už pri sebe nemusíte nosiť nabíjačku, batéria vydrží až 12 hodín prehrávania videa alebo 12 hodín prehliadania webových stránok.
Tablet disponuje aj zadnou 5 MP a prednou 2 MP kamerou pre krásne ostré fotky.

Máte deti a neviete, ako ich zabaviť? Tak neváhajte a kúpte si ihneď tento tablet, ktorý je pripravený na rozptýlenie vašich ratolestí aj na bežné používanie.

Kód výrobku: TAMPT16WLOM

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Android tablety

Najpredávanejšie Android tablety

1
2
Skladom
3
Skladom

 

Skvelý pôžitok zo sledovania

HUAWEI MatePad T 8 je ideálny na sledovanie vašich obľúbených filmov alebo na čítanie elektronických kníh. Disponuje solídnym rozlíšením 1280x800 s pomerom 80 percent obrazovky k telu, čo vám poskytuje dostatok miesta na perfektný obraz.

 

 

Skvelý výkon

HUAWEI MatePad T 8 je vybavený čipovou sadou s ôsmimi jadrami, ktorá poskytuje špičkový výkon na hry aj na bežné používanie či v práci alebo doma.

 

 

 

Elegantný a skladný

HUAWEI MatePad T 8 je ľahko prenosný, elegantný a veľmi odolný vďaka kovovému telu. Kvôli jeho kompaktným rozmerom a hmotnosti len 310 g skvele padne do ruky. Je tak vhodný prevažne pre študentov alebo len tak do autobusu pre zábavu.

 

 

Veľká kapacita batérie

Disponuje veľkou batériou s veľkosťou 5100 mAh s dlhou životnosťou. Vďaka tomu vydrží dlhú dobu na jedno nabitie, čo vám umožní sledovať až 12 hodín videa alebo 12 hodín prezerať webové stránky.

 

 

 

Operačný systém EMUI10

EMUI10 vám umožňuje rýchle spúšťanie a plynulé prepínanie medzi aplikáciami. Vďaka tmavému režimu, ktorý ponúka, je čítanie príjemnejšie vo dne aj v noci.

 

 

 

 

Čítanie lepšie než kedy predtým

Čítanie na tablete je pohodlnejšia vďaka režimu eBook, ktorý prináša absolútne potešenie z čítania. Pôsobí tak takmer ako čítanie zo skutočných kníh. Tablet tiež umožňuje inteligentné nastavenie kontrastu a jasu.

 

 

 

Navrhnuté pre vaše deti

Tento tablet ponúka vzdelávacie a zároveň zábavné aplikácie pre deti. Vylepšený režim Eye Comfort navyše pomáha chrániť oči vašich detí a upozorňuje ich na zlý uhol sledovania obrazovky.

 


 

Návod na inštaláciu aplikácií v nových zariadeniach HUAWEI


Phone Clone

AppGallery

Petal Search
Phone Clone je ten najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob prenosu kontaktov, fotiek, videí, nastavení a aplikácií z vášho pôvodného telefónu do nového telefónu HUAWEI. Nová generácia HUAWEI obchodu s aplikáciami. Miesto. kde nájdete mnoho užitočných a zábavných aplikácií a hier. AppGallery ponúka prehľadné rozhranie a mnoho funkcií. HUAWEI Petal Search je nový a jednoduchý nástroj na vyhľadávanie a sťahovanie aplikácií.
Viac info tu:
Viac info tu:
Nájdete tu:

 

Tablet Huawei MatePad T8 2+ 16GB Wifi, TA-MPT16WLOM
Tablet Huawei MatePad T8 2+ 16GB Wifi, TA-MPT16WLOM
Tablet Huawei MatePad T8 2+ 16GB Wifi, TA-MPT16WLOM