SYNOLOGY DS715

SYNOLOGY DS715

SYNOLOGY DS715

Kód výrobku: DS715

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
PC doplnky

Najpredávanejšie PC doplnky

1
Sieťový kábel AQ CAT5e, 20m
9,90
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Úchvatne rýchly NAS server Synology DiskStation DS715 slúži ako univerzálne sieťové úložisko pre prácu i zábavu s kapacitou až 16 TB. Srdcom zariadenia je štvorjadrový procesor schopný zabezpečiť priemernú rýchlosť čítania 216,1 MB / s a 142,5 MB / s pre zápis v konfigurácii RAID 1 v prostredí Windows a 2 GB RAM. Systém hardvérového šifrovania umožní spoľahlivo zabezpečiť prenos vašich dát bez badateľného poklesu výkonu. Dva GB LAN portys podporou funkcií Failover a Link Agregation zaisťujú nepretržité pripojenie k sieti a zvyšujú prenosové rýchlosti.

Robustný NVR server dokáže spravovať až 30 IP kamier súčasne s pomocou softvéru na centralizovanú správu kamerového a bezpečnostného systému Surveillance Station.

 

Komplexná podpora sieťových protokolov FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV a integrácia Windows AD a LDAP umožnia jednoduché začlenenie a bezproblémovú integráciu účtov vo firemnom prostredí. Podpora Windows ACL poskytuje prepracovaný systém kontroly prístupu a efektívne nastavenie oprávnenia k jednotlivým súborom alebo zložkám. SD715 je kompatibilný s najdôležitejšími protokolmi a znižuje tak náročnosť správy servra a zvyšuje celkovú efektivitu systému.

Jednoduché zálohovanie súborov je dostupné pomocou nástroja Cloud Station alebo Time Machine. Zálohovanie je možné vykonávať na vložené disky, pripojené externé USB zariadenie alebo verejné cloudové služby medzi ktoré patrí Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubiC alebo Baidu Cloud. Samozrejmosťou je možnosť replikácie, nastavenie času zálohovania alebo obnovenia servera do predchádzajúceho stavu.

Synology Storage Manager umožňuje flexibilné využitie úložného systému Synology Hybrid RAID,ktoré umožňuje optimálne nastavenie RAID, viacnásobné zväzky na jednom RAID a celkovo značne uľahčuje správu. Pre podniky využívajúce viac zariadení NAS dobre poslúži systém centralizovanej správy CMS.

Všestrannosť využitia a multifunkčnosť servra sa stáva konkurenčnou výhodou. Poskytované sú služby LDAM, DNS, DHCP či konfigurácia proxy. Samozrejmosťou je možnosť hosťovania až 30 webových stránok, odosielania a prijímania e-mailov alebo zdieľania tlačových serverov a vytvorenia vzdialeného prístupu VPN.

Kompletnú správu nastavenia má na starosti elegantný operačný systém Synology DiskStation Manager,vďaka ktorému môžete v intuitívnom rozhraní priamo vo webovom prehliadači nastavovať prístup k dátam, zdieľať ich alebo sťahovať ďalšie užitočné balíčky čo urobia vašu prácu aj zábavu ešte produktívnejšou.

Ochranu dát a zabezpečenie pred potencionálnym nebezpečenstvom zvonku má na starosti bezpečnostný poradca, ktorý kontroluje nastavenie, dĺžku hesiel, sieťové nastavenia a mnoho ďalšieho. K dispozícii je aj dvojstupňové overovanie, zoznam blokovaných alebo povolených IP adries, antivírus aj firewall a 256 bitové šifrovanie AES.

SYNOLOGY DS715
SYNOLOGY DS715
SYNOLOGY DS715
SYNOLOGY DS715
SYNOLOGY DS715
SYNOLOGY DS715