Synology DS414j

Synology DS414j

Synology DS414j

Kód výrobku: DS414J

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Externé disky

Najpredávanejšie Externé disky

1
HDD disk 1TB Verbatim 53023 73,80
51,10
Skladom
2
HDD disk 2TB Verbatim 53189
76,34
Skladom
3
Skladom

Cenovo priaznivý 4 šachtový NAS server Synology DiskStation DS414jslúži ako univerzálne sieťové úložisko s kapacitou až 16 TB pre prácu i zábavu s možnosťou využitia mnohých prídavných aplikácií doma alebo v kancelárii. Srdcom zariadenia je dvojprocesorové jadro schopné zabezpečiť priemernú rýchlosť čítania 107,24 MB / s a 76,61 MB / s pre zápis. Vstavaný koprocesor ešte viac zefektívni rýchlosť načítania miniatúr či nahrávania veľkého množstva súborov. Podpora USB 3.0 umožňuje prenos dát z externých zariadení rýchlosťou až 5 Gb / s.

Zdieľanie a správa súborov

Pre čo najjednoduchšie zdieľanie a správu súborov slúži rýchly a bezpečný nástroj File Station. Slúži k jednoduchému nahrávaniu, vyhľadávaniu a triedeniu súborov. Vstavaný FTP servera e-mailový klient potom umožní jednoduché zdieľanie súborov. Súbory môžete tiež mať ľahko dostupné na mobilnom zariadení. Pokročilé šifrovanie a obmedzená platnosť tiež zaistia čo najbezpečnejší prenos citlivých dát.

 

Kompatibilita naprieč platformami

Vysoká kompatibilita zdieľania je zaistená podporou platforiem Windows, Mac aj Linux. Komplexná podpora sieťových protokolov FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV a integrácia Windows AD a LDAP umožní jednoduché začlenenie do akéhokoľvek existujúceho sieťového prostredia. K prístupu môžete využiť aj všestranné mobilné aplikácie DS note, DS audio, DS video, DS photo +, DS cloud, DS file alebo DS download.

Podpora cloudových služieb

Jednoduché zálohovanie súborov je dostupné pomocou nástroja Cloud Station alebo Time Machine.Zálohovanie je možné vykonávať na vložené disky, pripojené externé USB zariadenie alebo verejné cloudové služby medzi ktoré patrí Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubica alebo Baidu Cloud. Samozrejmosťou je možnosť replikácie, nastavenie času zálohovania alebo obnovenia servera do predchádzajúceho stavu.

Multimediálne centrum

Synology DiskStation DS414j možno využiť aj ako multimediálne centrum, a využiť možnosť spravovať digitálny obsah, ktorý následne môžete prehrať na počítači, mobilných zariadeniach, televíziách, stereozariadeniach aj zariadeniach s podporou DLNA. Samozrejmosťou je podpora Samsung TV, Roku, Apple TV aj Google Chromecast. Pre organizáciu zbierky fotografií, hudby a videa slúži elegantné rozhranie balíčkov Photo Station, Audio Station a Video Station.

Komplexný operačný systém

Kompletnú správu nastavení má na starosti elegantný operačný systém Synology DiskStation Manager, vďaka ktorému môžete v intuitívnom rozhraní priamo vo webovom prehliadači nastavovať prístup k dátam, zdieľať ich  alebo sťahovať ďalšie užitočné balíčky čo urobia vašu prácu aj zábavu ešte produktívnejšou.

Synology DS414j
Synology DS414j
Synology DS414j
Synology DS414j
Synology DS414j
Synology DS414j