Synology DS216se

Synology DS216se

Synology DS216se

Kód výrobku: DS216SE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
PC doplnky

Najpredávanejšie PC doplnky

1
Sieťový kábel AQ CAT5e, 20m 9,90
9,60
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Domáci server Synology DiskStation DS216SE je vysoko výkonným nástrojom pre domácnosti, a to predovšetkým vďaka svojim funkciám pre efektívnu správu, zabezpečenie a zdieľanie dát. Dva šuplíky na pevné disky s maximálnou kapacitou 16 TB, podpora RAID 1 a vysoké prenosové rýchlosti vám dajú nový rozmer slobody v zdieľaní dát.

Komplexné systémy zálohovania zaisťujú bezpečnosť dát. Rýchlosť celého systému je zaistená vďaka výkonnému procesoru, ktorý je využívaný napríklad pri generovaní náhľadov obrázkov. Server dosahuje rýchlosť cez 59 MB/s pre zápis a cez 102 MB/s pre čítanie v konfigurácii RAID 1 a prostredia Windows.

Veľkou výhodou tohto NAS je veľmi nízka spotreba elektrickej energie. V pohotovostnom úspornom režime spotrebováva celý systém len 5,12 W, pri aktivite diskov potom 13,7 W. To je mnohonásobne menej, než by bola spotreba klasického servera. Navyše vďaka podpore plánovaného vypínania a zapínania ušetríte ďalšiu energiu tým, že sa NAS napríklad v noci sám vypne.

Vďaka dvojici portov USB 2.0 je prístup k externému úložisku rýchly a jednoduchý. Jednoduchá inštalácia diskov bez použitia skrutkovača je zaistená pomocou priehradiek, a to aj počas prevádzky.

Synology DS216se
Synology DS216se
Synology DS216se
Synology DS216se
Synology DS216se