SYNOLOGY DS215+

SYNOLOGY DS215+

SYNOLOGY DS215+

Kód výrobku: DS215P

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Externé disky

Najpredávanejšie Externé disky

1
HDD disk 1TB Verbatim 53023 73,80
45,80
Skladom
2
HDD disk 2TB Verbatim 53189 73,90
66,51
Skladom
3
Skladom

Ideálnym riešením pre správu dát v domácnosti, malej firme či kancelárii sa stáva NAS stanica Synology DS215+. S týmto šikovným pomocníkom budete mať vždy dokonalý prehľad a kontrolu nad súbormi rôzneho druhu. Všetky dôležité dáta budú v bezpečí uschované pred prípadným zlyhaním pracovnej techniky. Účelom prevádzky samozrejme zostáva správa informácií, avšak nič neobmedzuje priestor pre dizajn. Prvý dojem získava najväčšiu váhu, preto sa u NAS stanice dočkáte veľmi pôsobivého výzoru. Minimalistické rozmery zapadnú takmer na každé miesto, vďaka čomu môžete zariadenie umiestniť aj na pracovnú plochu, kde nielen nezaberie horu miesta, ale tiež ju skvele doplní o moderný prvok. Jasne viditeľné popisky, doplnené indikačnými LED diódamivám okamžite napovedia o aktuálnom dianí v stanici. Odlíšené je tiež tlačidlo pre uvedenie do prevádzky.

Rýchly privátny cloud server

Hlavným strojcom celého výpočtového výkonu sa stal procesor Annapurna Labs Alpine AL-212a jeho dve jadrá pracujúce na frekvencii 1,4 GHz. Vďaka týmto pracantom dosahuje čítanie dát, podporené rýchlosťou zápisu 139 MB/s, priemerného výkonu cez 209 MB/s. Po ruke mu slúži operačná pamäť s kapacitou 1 GB na skladovanie procesných pokynov. K super výkonu prispievajú tiež použité porty a konektory. Na pripojenie externých médií skvele poslúži prichystaný USB 3.0 s vysokým potenciálom. Podporu tu nájdu HDD disky 2,5" aj 3,5" spoločne aj s SSD s veľkosťou 2,5". Maximálna interná kapacita dosahuje krásnych 16 TB (16000 GB). Do výbavy stanice je možné taktiež započítať certifikáciu DLNA, kedy po pripojení k sieti môžete zdieľať svoje multimediálne súbory na kompatibilné zariadenia ako herné konzoly či televízor.

Užívateľsky prívetivé prostredie

Do vnútra stanice vám dovolí nahliadnuť elegantný prehliadačový systém DiskStaion Manager, ktorý disponuje jednoduchou správou všetkého obsahu. Inovatívnym a premysleným prostredím ľahko preplávate ku svojim vytúženým dátam. Veľká flexibilita tiež patrí do repertoáru stanice, kedy prostredníctvom Centra aplikáciíbudete môcť sťahovať a inštalovať užitočné prídavné balíčky siete na mieru vašim potrebám. Stanica poslúži ako skvelé zálohovacie zariadenie pre všetky dôležité dáta, ktorá potrebuje uchovať. Vďaka podpore všetkých majoritných operačných systémov dosiahnete špičkovú integrácie a pred všetkým dokonalú dostupnosť. S týmito vlastnosťami úzko súvisí cloudové riešenie Cloud station. S pričinením tejto vychytávky budú vaše dáta prístupné kdekoľvek na akomkoľvek zariadení aj mimo domácu sieť. Medzi aplikácie kompatibilné s týmto riešením patrí napríklad Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubica či Baidu Cloud.

SYNOLOGY DS215+
SYNOLOGY DS215+
SYNOLOGY DS215+
SYNOLOGY DS215+
SYNOLOGY DS215+
SYNOLOGY DS215+