Štupľové slúchadlá Panasonic RP-HJE190E-K

Štupľové slúchadlá Panasonic RP-HJE190E-K

Štupľové slúchadlá Panasonic RP-HJE190E-K

Kód výrobku: RPHJE190EK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
Skladom
2
3
Slúchadlá JBL T110 čierna 11,99 9,90
Skladom

Slúchadlá Panasonic na prvý pohľad očaria svojím originálnym designom. Nesklamú však ani kvalitou. Zvukové vlastnosti, ako napríklad frekvenčný rozsah 6 - 24 000 Hz, impedancia 16 ohmov alebo citlivosť 98 dB nahrávajú neodymovým reproduktorom, ktoré produkujú vynikajúci neskreslený zvuk s dynamickými basami. Môžete sa tešiť aj na skutočné detaily, každý úder do bicích aj brnknutie na gitaru budete skvele počuť.

Slúchadlá Panasonic RP-HJE190E-K sú určené všetkým, ktorí si chcú svoju obľúbenú hudbu vychutnávať na každom kroku. Vynikajú svojou komfortnosťou - skvelý tvar, mäkké silikónové štuple v 3 veľkostiach a nízka hmotnosť zaručujú skutočné pohodlie. Ani po niekoľkohodinovom počúvaní slúchadlá takmer nezaznamenáte.

Kábel s dĺžkou 1,2m je zakončený konektorom typu 3,5mm jack, takže je zaručená kompatibilita s mobilnými telefónmi, MP3 prehrávačmi, notebookmi a ďalšími audio zariadeniami.  Pro svoju čiernu farbu ich veľmi ľahko doladíte k ostatným zariadeniam bez toho, aby ste narušili celkový dojem. 

 

Neváhajte a zaobstarajte si práve teraz slúchadlá Panasonic RP-HJE190E-K za výbornú cenu na OKAY.sk.

Štupľové slúchadlá Panasonic RP-HJE190E-K