Strong SRT32HX1001

Strong SRT32HX1001

Strong SRT32HX1001

Kód výrobku: SRT32HX1001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Správná voľba do menších priestorov

Strong 32HX1001 ponúka všetky výhody úspornejších televízorov a je ideálny pre priestory s nedostatkom miesta alebo ako druhý televízor do spálne, detskej izby, pracovne alebo kuchyne. Úžasné rozlíšenie obrazu a optimalizovaná kvalita zvuku zabezpečujú dokonalý zážitok zo sledovania vašich obľúbených seriálov, relácií a filmov. Na prvý pohľad vás vždy zaujme dizajnové prevedenie, ktoré sa drží zabehnutých, ale skvele vyzerajúcich štandardov. Ak nemáte dostatočný priestor pre postavenie televízora, môžete zvoliť múdre umiestnenie na stenu pomocou VESA úchytu 200x100. Za prívetivú cenu získate výborného spoločníka do domácnosti, ktorý vám poskytne zábavu na dlhé večery a zároveň vďaka energetickej triede A + ušetrí vašu peňaženku od zbytočných výdavkov.

Kvalitný obraz

Vďaka úžasných 32 "(81 cm) si vychutnáte každý film a reláciu plnými dúškami. Tento LED televízor disponuje rozlíšením 1366 × 768 px, takže vám neutečie žiadny detail. Kontrastný pomer je úžasných 1200: 1, vďaka čomu si nemusíte zaťahovať žalúzie ani pri sledovaní filmov na pravé poludnie, a stále uvidíte všetko jasne a ostro. K prívetivé kvalite obrazu prispieva tiež jas na hodnote 220 cd / m2. O vylepšenie obrazu sa stará zlúčenina technológiou zvaná IQR čiže Image Quality Rationo hodnote 100, čo zodpovedá 60 Hz . Všetky tieto vychytávky majú svoj podiel na výslednom obraze, ktorý je mimoriadne realistický a kontrastné so žiarivými farbami v širokom farebnom spektre. Všetko si potom môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Multimediálne zázemie

Televízor Strong 32HX1001 disponuje troma HDMI portymi pre pohodlné pripojenie takmer každého zobrazovacieho zariadenia. Ďalej potom obsahuje port SCART, pre prepojenie so staršími zariadeniami, a USB, pre zdieľanie multimediálneho obsahu ako je hudba (AAC, MP3, WAV, WMA), obrázky (JPEG, BMP, GIF, PNG) alebo videá (AVI, MKV). Obsahuje tiež vstavaný DVB-T / C tuner pre príjem nekódovaných televíznych a rozhlasových kanálov prostredníctvom antény alebo kábla. Medzi zaujímavé vychytávky patrí slovenské EPG menu a jeho funkcie časovača. Prístup k niektorým programom môžete zablokovať prostredníctvom rodičovského zámku. V rámci TV signálu sa dočkáte tiež podpory teletextu, viacjazyčných titulkov a viacjazyčné zvukové stopy.

Strong SRT32HX1001
Strong SRT32HX1001
Strong SRT32HX1001
Strong SRT32HX1001
Strong SRT32HX1001