Sony BDP-S7200B

Sony BDP-S7200B

Sony BDP-S7200B

Kód výrobku: BDPS7200B

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Xiaomi Mi Tv Box S EU
75,90
Skladom
3
Skladom

Prehrávač Blu-ray diskov BDPS7200B od spoločnosti Sony vás oslní nielen podmanivým dizajnom, ale i radom moderných technológií, ako je možnosť prehrávania 3D videa či videa v 4K rozlíšení. O výpočtový výkon sa navyše stará dvojjadrový procesor, ktorý je zárukou rýchleho behu prostredia aj všetkých aplikácií.

 

Užite si štyrikrát väčšiu kvalitu obrazu ako Full HD vďaka funkcii 4K Upscaling. Tá prevedie video zo štandardnej kvality na kvalitu blížiacu sa 4K. Zároveň zachováva živosť farieb aj ich tóny a sýtosť. Môžete tak oprášiť vašu zbierku filmov a užiť si ich v nevídanom rozlíšení.

 

Prehrávač umožňuje aj sledovanie 3D filmov vo Full HD rozlíšení. Stačí len vložiť Blu-ray disk do prehrávača a pripojiť k televízii schopné 3D reprodukcie. Milovníci 3D filmov potom môžu využiť aj funkciu 3D Upscaling, ktorá prevádza 2D filmy do simulovaného 3D. Užite si tak svoje obľúbené filmy obohatené o novú dimenziu.

 

Okrem obrazu prehráva zariadenie vo vysokom rozlíšení aj zvuk. Pomocou konverzie analógového zvuku na digitálny vo vysokej frekvencii, máte možnosť si vychutnať zvuk bez kompromisov, presne tak, ako bol pôvodne nahraný. Digital Music Enhancer potom obnovuje detaily silne kompresných súborov, ako sú napríklad MP3.

 

Na prehrávači si tiež užijete rýchle surfovanie na internete vďaka super Wi-Fi s ultra citlivou anténou, ktorá prijíma aj slabé Wi-Fi signály. Poskytuje tak rýchle prehliadanie internetových stránok aj hladké streamovanie videa odkiaľkoľvek z vášho domu.

Vďaka funkcii Screen Mirroring si môžete ľahko prehrať obsah vášho smartfónu na veľkej obrazovke. Pomocou technológie Miracast máte možnosť prezerať si zhotovené fotografie či video na veľkej obrazovke alebo si zahrať obľúbené mobilné hry vo vysokom rozlíšení. Ľahko si takto vychutnáte aj hudbu uloženú v telefóne cez systém reproduktorov pripojený k prehrávaču. Pomocou zadarmo stiahnuteľnej aplikácie TV Sideview navyše ľahko vytvoríte zo svojho telefónu diaľkový ovládač.

 

Po pripojení prehrávača k internetu získate navyše nadštandardný obsah, ako je rad aplikácií či hier. Získate aj prístup k Sony Entertainment Network, kde môžete vyberať z obrovskej ponuky filmov, televíznych programov aj hudby.

Sony BDP-S7200B