Smart náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Tovar je vypredaný

Smart náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Uhlopriečka displeja 3,96 cm (1.56"), AMOLED, Dotyková obrazovka , Čierna, Bluetooth
 • Užite si rýchle a pohodlné bezkontaktné platby v obchodoch pomocou NFC
 • Veľký 1,56“ AMOLED displej s 326 ppi, porovnateľný s displejmi na telefónoch
 • Viac než 60 vymeniteľných ciferníkov a možnosť nastavenia vlastného obrázka
 • Monitorovanie SpO2kvality spánku a 24hodinové sledovanie srdcového tepu
 • Ukazovateľ osobnej vitality PAI s návrhmi na zlepšenie skóre
 • Dostaňte sa do formy vďaka 30 športovým režimom
 • Monitorovanie stresu a dýchacie cvičenie pre jeho zmiernenie
 • Vodoodolnosť 5 ATM ideálna pre meranie plaveckých výkonov
 • Špičková výdrž až 12 dní a magnetické nabíjanie
 • Upozornenie na prichádzajúce SMS správy, hovory nečinnosť
 • Hlasová asistentka Alexa uľahčí ovládanie vašej smart domácnosti
 • Pripomienky udalostí v kalendári predpoveď počasia
Kód výrobku: MIBAND6NFC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smart náramky

Smart náramok
Xiaomi Mi Band 6 NFC


Najobľúbenejší smart náramok na trhu je späť s ďalšou generáciou a znova posúva hranice výbavy na novú úroveň. O 50 % väčší AMOLED displejs viac než 60 vymeniteľnými ciferníkmi, 30 športových režimov, monitorovanie SpO2, bezkontaktné platbypomocou NFCa 24hodinové sledovanie srdcového tepu, extra dlhá výdrž batérie až 12 dní s magnetickým nabíjaním alebo vodoodolnosť do 50 metrov. Xiaomi Mi Band 6 NFC je smart náramok, ktorý nesmie chýbať vo výbave žiadneho športovca.

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 6 NFC

Väčší a lepší displej


Ako vylepšiť takmer dokonalý Xiaomi Mi Band 5? Čo tak lepší displej? Mi Band 6 NFC tak vo svojom obľúbenom tele so zaoblenými hranami prináša o 50 % väčšíceloobrazovkový 1,56“ AMOLED displejs 326 ppi, ktorý sa môže smelo radiť na úroveň displejov smartfónov. Na prvý pohľad tak uvidíte nové textové správy, hovory a ďalšie oznámenia.

Větší a lepší displej

Zvoľte si každý deň iný štýl


Prispôsobte si vzhľad náramku podľa svojich predstáv. Na výber máte z viac než 60 vymeniteľných ciferníkov, ktoré jednoducho zobrazíte zdvihnutím zápästia. Vôbec po prvýkrát máte naviac možnosť nastaviť si ako pozadie displeje vlastný obrázoksvojej drahej polovičky, domáceho miláčika alebo umeleckého diela.

Zvolte si každý den jiný styl

Vaše zdravie pod kontrolou


Majte dokonalý prehľad o svojom zdravotnom stave. Náramok vám prinesie možnosť merania saturácie krvi kyslíkom (SpO2), vďaka čomu budete vedieť, kedy je potrebné zabrať a kedy naopak spomaliť. Analyzuje kvalitu dýchania počas spánkua dá vám vedieť, ako dobre v noci spíte. Nechýba ani 24hodinové meranie srdcového tepu pomocou PPG biosenzoru.


Vaše zdraví pod kontrolou


Sledujte svoje skóre PAI


Najdôležitejšou vecou pri ceste k forme je plne pochopiť svoju aktuálnu fyzickú kondíciu. S tým vám najviac pomôže ukazovateľ osobnej vitality PAI, počítaný na základe pohlavia, veku, srdcovej frekvencie a ďalších štatistík, ktorý zároveň poskytuje návrhy, ako skóre zlepšiť. Sledovať možno taktiež menštruačný cyklus alebo stress dýchacím cvičenímna jeho zmiernenie.


Sledujte svoje skóre PAI


30 športových režimov


Máte radšej beh, jazdu na bicykli, basketbal alebo jógu? Mi Band 6 NFC vyhovie takmer každému. K dispozícii totiž dostanete rovno 30 športových režimov, vrátane 19 úplne nových, medzi ktorými nájdete aj street dance, korčuľovanie, boxalebo zumbu. Náramok vám počas aktivít bude monitorovať srdcovú frekvenciu a spálené kalóriea dá vám spätnú väzbu pre efektívnejšie výkony.

30 sportovních režimů


Vodoodolnosť do 50 metrov


Merajte svoje plavecké výkony a vyberte si z piatich rôznych plaveckých štýlovpre dokonale presný monitoring. Náramok ponúka špičkovú vodoodolnosť do 5 ATM, vďaka čomu si ho môžete vziať na plávanie do bazéna alebo na surfovanie na pobreží.

Voděodolnost do 50 metrů


Platby priamo zo zápästia pomocou NFC


Vašu peňaženku môžete odo dneška nechať doma. Užite si rýchle a pohodlné bezkontaktné platby v odchodoch prostredníctvom technológie NFCa služby Xiaomi Pay. Tá spolupracuje s mnohými kreditnými a debetnými kartami Mastercardveľkých bank a umožňuje pridanie podporovaných kariet do vreckovej peňaženky a využívanie ich výhod priamo zo zápästia.

Platby přímo ze zápěstí pomocí NFC

Extra dlhá výdrž


Xiaomi Mi Band 6 NFC vydrží dlho. A to naozaj dlho. Pri bežnom používaní zvládne až 12 dní na jedno nabitiea pri intenzívnom používaní je schopný pracovať 6 dní. A vo chvíli, keď je potrebné mu doplniť energiu, to pomocou magnetického nabíjania zvládnete aj bez nutnosti dávať remienok dole.

Extra dlouhá výdrž


Hlasová asistentka Alexa na vašom zápästí


Nechajte si uľahčiť život. Náramok Mi Band 6 NFC disponuje hlasovou asistentkou Alexa, vďaka ktorej bude každý deň ľahší. Požiadajte prostredníctvom mikrofónu Alexu o pomoc a ovládajte svoju smart domácnosť hlasom. Priamo na náramok budete naviac dostávať upozornenia na prichádzajúce SMS správy, hovorya nečinnosť, dostanete pripomienky na udalosti z kalendára a kedykoľvek sa môžete pozrieť na predpoveď počasia.

Hlasová asistentka Alexa na vašem zápěstí