Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant, čierne POUŽITÉ, NEOPOTREB

Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant, čierne POUŽITÉ, NEOPOTREB

Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant, čierne POUŽITÉ, NEOPOTREB

Uhlopriečka displeja 4,17 cm (1.64"), AMOLED, 456 x 280 px, Dotyková obrazovka

Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.

Model roku 2021

 • Elegantné prevedenie s rámom z nerezovej ocele a fluoroelastomerovým remienkom
 • Sledujte výsledky svojich aktivít na 1,64" AMOLED displeji v jemnom HD rozlíšení
 • Prispôsobte si vzhľad podľa svojej nálady alebo outfitu výberom medzi 6 ciferníkmi Always-On
 • Dlhá výdrž batérie až 10 dní na jedno nabitie 
 • 12 druhov animovaných tréningov, vďaka ktorým môžete cvičiť kdekoľvek
 • Detailné štatistiky vašich cvičení vďaka 96 tréningovým režimom
 • Presné údaje vášho srdcového tepu pomocou technológie Huawei TruSeen 4.0 
 • Monitorovanie hladiny kyslíka v krvi SpO2 
 • Vstavaný GPS senzor pre podrobné monitorovanie vášho pohybu
 • Technológia monitorovania kvality spánku Huawei TruSleep 2.0 a návrhy na jeho zlepšenie
 • Upozornenie na prichádzajúce SMS, hovory, udalosti v kalendári alebo správy zo sociálnych sietí
 • Ovládanie hudobného prehrávača, diaľkové ovládanie fotoaparátu alebo hľadanie telefónu

Dostaňte sa do kondície s pomocou skvelo vybavených smart hodiniek s animáciami tréningu.

Kód výrobku: WATCHFITELEBK_ZT08

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Pánske smart hodinky

Najpredávanejšie Pánske smart hodinky

1
Skladom
2
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant


Huawei Watch Fit Elegant
Viac možností na vašom zápästí


Huawei Watch Fit Elegant čierna nie sú len tak obyčajné smart hodinky. Sú súčasne aj váš fitness tréner, osobný asistent a módny doplnok. Sledujte výsledky svojich aktivít na krásnom 1,64" AMOLED displeji, zlepšujte svoju kondíciu pomocou animovaných tréningov a 96 režimov cvičení a majte prehľad o svojom zdravotnom stave pomocou monitoringu srdcovej frekvencie alebo SpO2. To všetko až 10 dní na jedno nabitie.

Nádherný obdĺžnikový displej


Všetky dôležité štatistiky svojich aktivít alebo informácie o vašom zdravotnom stave nájdete na veľkom 1,64" AMOLED displeji s moderným obdĺžnikovým tvarom, zasadenom do rámu z nerezovej ocele.Perfektný prehľad s dokonale jemnými detailmi poskytuje displej s HD rozlíšením (280 x 456 px), pričom automatické nastavenie jasu prináša prehľadné zobrazenie aj na priamom slnku.
Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant

Zvoľte si svoj štýl


Prispôsobte si hodinky podľa svojej nálady alebo outfitu. Na výber máte medzi niekoľkými farebnými ciferníkmi Always-On, ktoré zvýraznia váš štýl, pričom ďalšie môžete kedykoľvek dokúpiť na Watch Face Store. Ako ciferník pritom môžete kedykoľvek nahrať fotografiu zo svojho mobilného telefónu a prispôsobiť si ho výberom iba tých ukazovateľov, ktoré využívate.
Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant

Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant

Výdrž až 10 dní na jedno nabitie


Aby hodinky udržali krok s vaším aktívnym životom, sú osadené duálnou čipovou súpravou s algoritmami pre úsporu energie, zásluhou čoho zaisťujú špičkovú výdrž batérie až 10 dní na jedno nabitie. Aj s batériou si pritom hodinky udržujú hmotnosť len 21 gramov, takže vás nikdy nebudú zbytočne zaťažovať. Vstavaná technológia rýchleho nabíjania sa stará o bleskové doplnenie energie, kedy za obyčajných päť minút dobíjania doplníte hodinkám batériu na celý deň používania.


Animované tréningy


Hodinky Watch Fit Elegant sa stanú vašim osobným trénerom, vďaka ktorému už nebudete musieť zložito vyhľadávať tréningové videá na internete. Obsahujú rovno 12 animovaných rýchlych tréningov a 44 pohybových ukážok, takže budete môcť zlepšovať svoju kondíciu, či už ste doma, v práci alebo na dovolenke pri mori.
Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant


96 tréningových režimov


Majte dokonalý prehľad o svojich tréningoch a dostaňte sa vďaka tomu rýchlejšie do formy. V hodinkách nájdete rovno 11 profesionálnych športových režimov, vrátane behania, cyklistiky alebo plávania. Ďalších 85 cvičných režimov vám pomôže zlepšovať sa v joge alebo vytrvalostnom tréningu. Hodinky pritom budú neustále monitorovať vašu frekvenciu tepu, spaľovanie kalórií alebo dĺžku tréningu.
Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant

Vstavaný GPS senzor


Vďaka zabudovanému GPS senzoru budete mať dokonalý prehľad o každom svojom kroku. V spojení s vodotesnosťou do 5 ATM, meraním srdcového tepu a vstavanými inovatívnymi senzormi budú poskytovať presné metriky vašich tréningov, bez ohľadu na to, či dávate prednosť behu alebo plávaniu.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant

Sledovanie srdcovej frekvencie


Pomocou technológie Huawei TruSeen 4.0 budete môcť sledovať presné údaje vášho srdcového tepu nielen počas dňa, ale aj v noci. Ak hodinky zistia, že je vaša srdcová frekvencia príliš vysoká, vyšlú vám upozornenie zaisťujúcu zvýšený dohľad nad vaším zdravím.Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant


Hladina kyslíka v krvi


Nízka hladina kyslíka v krvi (SpO2) môže pri vašom aktívnom spôsobe života spôsobiť zdravotné problémy. Noste preto hodinky Watch Fit Elegant celý deň a pravidelne jedným dotykom sledujte hladinu kyslíka v krvi.
Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant

Zlepšite svoj spánok


Aby sa vám znovu lepšie vstávalo, budú hodinky na základe srdcovej frekvencie a technológie sledovania kvality spánku Huawei TruSleep 2.0 monitorovať a vyhodnocovať váš spánok. Poskytnú vám pritom viac ako 200 vedecky overených rád, ako svoj spánok zlepšiť.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant


Váš osobný asistent


Hodinky Huawei Watch Fit Elegant sú pripravené uľahčiť vám život. Upozornia vás na prichádzajúce SMS správy, hovory, udalosti v kalendári alebo správy zo sociálnych sietí, takže vám nič zaujímavého neutečie. Môžete zároveň s ich pomocou ovládať hudobný prehrávač, fotoaparát na diaľku alebo nájsť stratený telefón. Nechýba ani funkcia ako Počasie, Budík, Časovač, Stopky alebo Baterka.Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant

Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant, čierne POUŽITÉ, NEOPOTREB