Slúchadlá Genius HS-M230 mobile headset, turquoise

Slúchadlá Genius HS-M230 mobile headset, turquoise

Slúchadlá Genius HS-M230 mobile headset, turquoise

Kód výrobku: 31710184101

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Užívajte si svoju obľúbenú hudbu so štýlovými slúchadlami Genius HS-M230 pro mobile headset, turquoise. Vďaka mikrofónu a tlačidlu na prijímanie hovorov použijete slúchadlá aj ako handsfree, takže nebudete musieť v prípade prichádzajúceho hovoru vôbec siahať po svojom telefóne. Na kábli je naviac umiestnené ovládanie hlasitosti, ktorým si pohodlne prispôsobíte hlasitosť hudby či hovoru.

Slúchadlá vašu hudbu vykreslia s veľmi dynamickými a plnými basmi a čistými výškami. Kvalite zvuku napomáhajú aj mäkké gumové nástavce na slúchadlá, ktoré dokonale padnú do vašich uší a stlmia okolité zvuky, takže si hudbu užijete nerušene napríklad aj v dopravných prostriedkoch. Pretože každý má uši iné, sú v balení k dispozícii tri páry gumových nástavcov, ktoré sú rôzne veľké, aby ste si mohli vybrať tú veľkosť, ktorá vám najlepšie padne.

Originálne tyrkysové prevedenieodlíši vaše slúchadlá od ostatných bežných slúchadiel, takže si ich vždy spoznáte.

Výhodou je aj 1,2 m kábel, vďaka ktorému sú slúchadlá vhodné aj pre použitie počas športovania, čo potvrdzuje aj nízka hmotnosť, len 12,93 g. Kábel je zakončený štandardným 3,5 mm jackom, ktorý je kompatibilný s väčšinou moderných prehrávačov a chytrých telefónov. Pre zvýšenie kvality zvuku je konektor pozlátený.

Slúchadlá Genius HS-M230 mobile headset, turquoise