Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA

Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA

Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA

Energetická účinnosť E, Čistá kapacita mrazničky 262 L, Hlučnosť 41 dB, Mraziaci výkon 20 kg/24h, Výška 1865 mm, Šírka 595 mm, Hĺbka 665 mm

  • Objem 262 l vám zaistí viac než dostatočný priestor pre všetky potraviny
  • Špičková technológia automatického odmrazovania Total No Frost zabraňuje tvorbe námrazy a zabezpečuje rovnomerné chladenie
  • Zachovanie kvality zmrznutých potravín vďaka funkcii Rýchle zmrazenie
  • Inteligentné upozornenie na zmenu teploty sa aktivuje v prípadoch výpadku prúdu alebo neúmyselného zanechania otvorených dvierok
  • Digitálny dotykový displej umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie
  • LED osvetlenie poskytuje dokonalú viditeľnosť a orientáciu
  • Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu či neočakávanej poruchy je 14 hodín
  • Umiestnite mrazničku kamkoľvek potrebujete vďaka obojstrannému otváraniu dverí
  • Hlučnosť: 40 dB
  • Rozmery: 1865 x 600 x 640 mm (VxŠxH)

Neváhajte a kúpte si priestrannú mrazničku Haier ešte dnes!

Kód výrobku: H2F255WSAA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Zásuvkové mrazničky

Najpredávanejšie Zásuvkové mrazničky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Zásuvková mraznička

Haier H2F-255WSAA


Zásuvková mraznička Haier H2F-255WSAA v úspornej energetickej triede E s beznámrazovou technológiou No Frost a objemom 262 l disponuje 5 extra veľkými zásuvkami, extra špeciálnou zásuvkou na pizzu vo dverách mrazničky, 2 výklopnými priehradkami, otočným manuálnym dávkovačom ľadu a funkciami mrazenia Eco a Super Freeze. Odmrazovanie je automatické, bez námahy a na otvorené dvere vás upozorní akustický varovný signál.


Total No Frost bez námrazy

Inovatívna technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe námrazy na stenách mrazničky, zaisťuje optimálne prúdenie vzduchu pre zdravé a bezpečné skladovanie vašich potravín a efektívne znižuje energetickú spotrebu. Teraz môžete na ručné odmrazovanie zabudnúť!

Kvalitný a tichý invertorový kompresor

Špičková konštrukcia mrazničky s invertorovým kompresorom zaisťuje tichý chod s úrovňou hlučnosti iba 40 dB (A) a zachováva rovnaký výkon aj energetickú triedu. Na vysoko kvalitný kompresor získate 12 rokov záruku.

Na kvalite a dlhej životnosti svojich spotrebičov si značka Haier zakladá. Preto k mrazničke Instaswitch poskytuje 12-ročnú záruku na kompresor ZADARMO. Na získanie predĺženej záruky je potreba registrovať výrobok do 14 dní od dátumu nákupu na www.registrace-zaruka.cz.

FastFreeze

Funkcia Rýchle mrazenie

Čerstvé potraviny si uchovajú svoje najlepšie nutričné ​​hodnoty, pokiaľ sú zmrazené čo najrýchlejšie. Funkcia Rýchle mrazenie zrýchľuje zmrazenie čerstvých potravín a využijete ju vždy, keď budete chcieť zachovať ich najlepšiu kvalitu. Pred vložením väčšieho množstva potravín do mrazničky aktivujte funkciu Rýchle mrazenie stlačením tlačidla, svetelná kontrolka indikuje, že je funkcia zapnutá.

Funkcia Rýchle mrazenie

Digitálny dotykový displej

Digitálny dotykový displej

Digitálny dotykový displej

Štýlový digitálny dotykový displej na vonkajšej strane dverí umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie mrazničky. Teraz ľahko nastavíte teplotu od -14 až do -26 °C a zapnete špeciálne funkcie bez nutnosti otvárania dverí.

Umiestnite mrazničku kamkoľvek potrebujete

Sprava alebo zľava? Mrazničku môžete umiestniť kamkoľvek chcete. Teraz máte možnosť vybrať si smer otvárania dverí medzi oboma stranami. Navyše, ak si kúpite dve mrazničky, môžete si týmto spôsobom vytvoriť americkú chladničku.

Výmenný záves dverí

LED osvetlenie

Posvieťte si na lahôdky vo vašej mrazničke

Vnútorné LED osvetlenie v mrazničke pre ľahší prehľad a prístup k celému obsahu kedykoľvek - v noci alebo cez deň. Okrem toho LED diódy v mrazničkách Haier spotrebúvajú oproti bežnému osvetleniu značne menej energie.

Inteligentné upozornenie na zmenu teploty

Vypadol vám doma prúd alebo ste neúmyselne nechali otvorené dvierka? Už nemusíte mať strach, že sa potraviny kvôli tomu pokazia! Akonáhle sa vnútorná teplota mrazničky výrazne zvýši, mraznička vás upozorní vydaním zvukového signálu. Vďaka tomu môžete rýchlo určiť zdroj problému a potraviny ľahko zachrániť pred pokazením. Alarm pri otvorených dverách sa spustí, ak je mraznička otvorená dlhšie ako 1 minútu. Zaznejú 3 pípnutia s intervalom pol sekundy. Ak sú dvere otvorené, pípnutie sa bude opakovať každých 30 sekúnd. Pípnutie budú pokračovať až do zatvorenia dverí alebo 7 minút po otvorení dverí.

Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA
Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA
Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA
Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA
Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA
Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA
Skriňová mraznička Haier H2F-255WSAA