Menu
Menu

Siemens EH 975ME11E

Siemens EH 975ME11E

Siemens EH 975ME11E

Kód výrobku: EH975ME11E

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

Moderná indukčná varná doska SIEMENS EH975ME11Es novou sklokeramikou bez dekoru je vhodná pre kombináciu so sklokeramickou varnou doskou o šírke 30, 60, 80 a 90 cm s fazetovým dizajnom. Užívateľom ponúka 4 indukčné varné zóny a neuveriteľných 17 výkonových stupňov, vďaka ktorým je nastavenie naozaj presné. Rýchlosť tepelnej odozvy na nastavenie užívateľom a tiež rýchlosť uvedenia do varu patria k jej najvýhodnejším vlastnostiam. Funkcia powerBoost, ktorou sú vybavené všetky varné zóny, prispieva nielen k skráteniu doby uvedenia do varu, ale tiež zvyšuje výkon varnej dosky až o 50%. To výrazne šetrí čas, ktorý strávite prípravou pokrmu.

Senzorové ovládanie varnej dosky SIEMENS EH975ME11E je jednoduché a intuitívne, takže ho bez problému zvládne obsluhovať každý člen vašej domácnosti. TouchSlider vám umožní nastaviť teplotu priamym dotykom alebo posunom prsta po teplotnej stupnici. SymControl, úplne nové usporiadanie otočných voličov, ktoré patria vždy buď k varným zónam na ľavej strane alebo na pravej strane, ešte zvyšuje prehľadnosť a vylučuje zámenu varných zón. Ovládanie bude ešte jednoduchšie, a vy budete mať o všetkom prehľad. Doska má rozpoznanie veľkosti hrnca a je vybavená hlavným vypínačom. Všetky varné zóny sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, ktoré umožňuje pri úspore elektrickej energie dovariť takmer hotový pokrm, či rozohriať maslo. Každá varná zóna je mimo to vybavená časovačom, ktorý možno využiť ako minútku. Indukčná doska dokáže sama rozpoznať veľkosť hrnca. Vďaka funkcii powerManagement navyše môžete nastaviť maximálny príkon dosky, čo uľahčuje prípravu pokrmov.

V neposlednom rade myslel výrobca aj na bezpečnosť v kuchyni. Varná doska je vybavená detskou poistkou, vďaka ktorej nedôjde k neúmyselnému spusteniu vašimi zvedavými ratolesťami, aj funkciou bezpečnostného vypínania. To automaticky vypne spotrebič, ak je už určitý čas bez prerušenia v akže nebudete musieť myslieť na to, či ste dosku pri odchode z domova nezabudli vypnúť. Čas odhadne v závislosti na stupni výkonu a teploty. Okrem toho poskytuje táto varná doska tiež možnosť blokácie ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čistení počas varenia.

Siemens EH 975ME11E
Siemens EH 975ME11E