Menu
Menu

Sharp LC-40LE540EV 40" BAZAR

Sharp LC-40LE540EV 40

Sharp LC-40LE540EV 40" BAZAR

Kód výrobku: LC40LE540EV_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3
Dôvody zaradenia medzi bazarové tovaru:
  • rozbalené

 

Vynikajúcí moderný televízor Sharp LC-40LE540EV vás ohromí kvalitou obrazu i rozličnými funkciami. 40-palcový displej s Full HD rozlíšením okrášli každú obývačku a vtiahne vás do sveta každého filmu. Príjem pozemného a káblového signálu či možnosť prehrávania filmov alebo iné médiá z počítača a takisto ani pamäťové karty nie sú žiadne prekvapenie. Čo vás však nadchne, je možnosť pripojenia na sieť Ethernet a predovšetkým Wi-fi, vďaka ktorej môžete ihneď sledovať videá na Youtube alebo púšťať súbory z vašej domácej siete. Napriek perfektnému obrazu a všetkým vynikajúcim funkciám si televízor stále udržiava energetickú triedu A+.

Smart TV

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržuje v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa môžete so svojím televizorom pripojiť na internet bezšnúrovo, alebo použiť kábel na pripojenie ku klasickému ethernetu. Medzi šikovné aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najpopulárnejšie patrí aplikácia zameraná na fitness, hry alebo informácie o počasí.

Prehrávanie z USB

Okrem hudby a obrázkov môžete sledovať takisto filmy zo svojho multimediálneho zariadenia cez USB. Televízor s touto funkciou dokáže prehrať takmer každý videosúbor. Pokiaľ by sa vám podarilo nájsť nejaký, ktorý neprehrá, jednoducho stačí pripojiť počítač cez HDMI kábel a vychutnať si aj tento film, na obraze rozdiel vôbec nespoznáte.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD.

 

Sharp LC-40LE540EV 40
Sharp LC-40LE540EV 40
Sharp LC-40LE540EV 40