Sharp GXM10HOR

Sharp GXM10HOR

Sharp GXM10HOR

Kód výrobku: GXM10HOR

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Bluetooth reproduktory

Najpredávanejšie Bluetooth reproduktory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Nový prenosný zvukový systém Sharp Boombox GXM10HOR vyniká skvelým zvukom o maximálnej hudobnom výkone 1250 W, jednoduchým a priamym ovládaním, vysoko kvalitným materiálom a dokonalou konektivitou. Okrem dokovacej stanice pre váš iPhone, USBportu pre externé pamäťové médiá a line-in AUXportu máte možnosť k tomuto systému pripojiť aj svoju gitaru a okúsiť, ako si pripadá rocková hviezda na pódiu. Z ďalších možností stojí za zmienku prítomnosť CD prehrávača či externého stojančeku pre iPad.

Nový Boomboxod spoločnosti Sharp je skutočný "švajčiarsky nôž" s výkonom zvuku ako na pódiu a širokou konektivitou. Zapojte svoj ​​iPhone/iPod do centrálnej dokovacej stanice, ktorá zahŕňa kryt pre prenos a pre ochranu pred prachom(zabráni poškodeniu vášho iPhonu). Vynikajúci zvuk, jednoduché a priame ovládanie, vysoko kvalitný materiál/úprava a dokonalá konektivita sú prioritami pri vytváraní vynikajúceho prenosného HiFi Audio systému.

Bavte sa s novým systémom spoločnosti Sharp kompatibilným s iPad2/iPhone/iPod, ktorý má unikátny zvuk. Počúvajte svoje obľúbené pesničky, zapojte a dobíjajte svoj ​​iPad2/iPhone/iPod alebo prenosný hudobný prehrávač (cez USB-Host 2.0).

Vypočujte si svoju hudbu z CD/CD-MP3/ -WMA alebo zo vstavaného tunera RdS FM s 40 predvoľbami. Funkcie ASPMvyhľadá a uloží do pamäte všetky dostupné rozhlasové stanice z vášho regiónu.

Basové reproduktory sa rozblikajú v rytme vašej pesničky, napájanie zaistí výkonný 100 wattový RMS digitálny zosilňovač s plným dynamickým výkonom (1250 Watt PMPO). V neposlednom rade môžete zapojiť elektrickú gitaru a mikrofón do portov na hranie vašich obľúbených skladieb alebo k obyčajnému hranie a spievanie! Boombox môžete ľahko prenášať (7,3 kg, ramenný popruh) a okrem toho ho možno napájať batériami(8x D-typ, UM/SUM-1, R-20, HP-2). Chcete BoomBox používať vo svojom aute, nákladnom aute, na motorke alebo napríklad aj na člne? Žiadny problém, zariadenie má 12 V DC vstup!

Teraz je pódium vaše - začnite hrať!

Špecifikácia

  • špičkový výkon až 1250 W
  • dokovacia stanica pre Apple produkty
  • možnosť pripojenia mikrofónu či gitary
  • FM rádio
  • CD prehrávač
Sharp GXM10HOR
Sharp GXM10HOR
Sharp GXM10HOR
Sharp GXM10HOR