Severin KA 4125

Severin KA 4125

Severin KA 4125

Kód výrobku: KA4125

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príprava kávy

Najpredávanejšie Príprava kávy

1
Skladom
2
3
Kávomlynček Bosch TSM6A014R 26,19
17,18
Skladom

Ako by sa vám páčilo, keby vám niekto hneď po prebudení rýchlo a ticho pripravil voňavú, horúcu kávu? Kávovar Severin KA 4125vám toto želanie môže ľahko splniť! Navyše udrží kávu dlho teplú. Termokanvica s dvojitou stenu je vyrobená z nerez materiálu s čiernymi detailmi, na ktorom sa nerobia odtlačky prstov. Vnútri sa neusadzujú usadeniny a kanvica po vypití kávy zostáva čistá - stačí ju len vypláchnuť vodou! Pretože je nerozbitná, môžete si ju pribaliť so sebou do kufra, keď mierite na dovolenku.

S týmto kávovarom sa vyvarujete neustáleho utierania kuchynskej linky a stola. Uzáver proti kvapkaniusa postará o to, že nedôjde k nechcenému úniku tekutiny pri príprave kávy, ani pri jej nalievaní. Kávovar je určený pre výkyvné papierové filtre 1 x 4, ktoré jednoducho vymeníte, čím sa zbavíte nutnosti priamej manipulácie so spodkom a neustáleho vymývania permanentného filtra. Prístroj má aj úložný priestor na prívodnú šnúru.

Kávovar Severin KA 4125 s príkonom 800 W zvládne pripraviť až desať šálok kávy, takže máte istotu, že bude dostatok pre vás aj pre vaše návštevy. Kanvica postavená na stole vyzerá pekne. Kto zháňa jednoduchý a funkčný kávovar s termokanvicou za výbornú cenu, bude s týmto modelom určite spokojný.

Severin KA 4125
Severin KA 4125
Severin KA 4125
Severin KA 4125