Menu
Menu

SC-PMX5EG-S

SC-PMX5EG-S

SC-PMX5EG-S

Kód výrobku: SCPMX5EGS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
2
Mikrosystém AKAI AM-301 111,90
88,24
Skladom
3
Skladom

Mikrosystém SCPMX5EGS od spoľahlivej značky Panasonic vás zaujme elegantným vzhľadom a veľmi kvalitnou zvukovou interpretáciou.

Hneď niekoľko vlastností má za následok kvalitný hudobný zážitok. Hlavnou prednosťou je obsiahnutý plne digitálny zosilňovač. Ten sa stará o kompletné digitálne spracovanie zvuku až po reprodukovaný výstup v digitálnej podobe. Vďaka technológii Anti-Jitter, ktorá dokáže potlačiť nežiaduce vibrácie, si môžete užívať krištáľovo čistého zvuku bez skreslenia. Zosilňovač ďalej disponuje funkciami ako Bamboo Carcoal PP Cone a D Bass zvýrazňujúce skvelý pocit z dunivých basov. O kvalitnú basovú reprodukciu sa postarajú 2 výkonné 14cm reproduktory ďalej doplnené o výškové i stredové. Tieto dosahujú výkon až 120W.

Mikrosystém prehrá veľmi obľúbený formát MP3 a to nielen z klasických CD a CD-RW diskov. Disponuje totiž aj USB portom, ku ktorému ľahko pripojíte svoj USB kľúč alebo externý HDD a získate tak prístup k hodinám a hodinám vašej obľúbenej hudby. Skvelou vlastnosťou je tiež integrovaný konektor na hornej strane zariadenia pre pripojenie zariadenia od spoločnosti Apple. Konkrétne tu možné pripojiť iPod a iPhone. Tým nielenže získate prístup k celému hudobnému obsahu, ale navyše si vaše Apple zariadenie dobijete, pretože konektor funguje ako dokovacia stanica. Digitálne spojenie navyše prebieha priamo. To znamená, že spracovanie hudobných signálov prebieha v pôvodnej podobe a tým eliminuje degradáciu zvuku po digitálne-analógovej konverzii počas prenosu. Všetku hudbu teda budete počúvať v úplne perfektnej kvalite.

Ak sa rozhodnete, že ani jedno z uvedených riešení nevyužijete, máte k dispozícii univerzálny konektor AUX, ktorý zvládne obslúžiť akékoľvek zariadenie s 3,5 Jack konektorom. Ak chcete dať prednosť živej hudbe, poslúži klasický FM tunners pamäťou pre 30 rádiových staníc.

Kvalitné spracovanie s prvotriednou výbavou a moderný strieborný dizajn. To všetko robí z mikrosystému Panasonic SCPMX5EGS skvelého spoločníka do každej domácnosti.

SC-PMX5EG-S