Menu
Menu

Samsung VC21F60JUDB

Samsung VC21F60JUDB

Samsung VC21F60JUDB

Kód výrobku: VC21F60JUDB

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Kúp tento produkt a vyhraj Jeep!
Vreckový vysávač Samsung VC21F60JUDB ponúka mimoriadne vysoký výkon, ktorý je zárukou hlbokého a intenzívneho vysávania. Mäkký zakrivený nárazník jedinečného chrániča Air Cushion Protector však zároveň chráni váš cenný nábytok pred poškriabaním a otlčením spôsobeným nárazmi vysávača.
 
K dispozícii je široký výber príslušenstva, ktoré vyhovejú vašim najrôznejším potrebám pri vysávaní. Hubica Parquet Master Brush na tvrdé podlahy, hubica Power Pet Plus Brush na zvieracie chlpy a sada príslušenstva 3 v 1, ktorá obsahuje štrbinovú hubicu, hubicu na prach a hubicu na čalúnenie.

Sáčkový vysavač Samsung VC21F60JUDB - hubice

Vďaka zdokonalenej priľnavosti hubice Extreme Force Brush sa tlak rovnomerne rozkladá v hubici, čím umožňuje výkonné vysávanie nečistôt a prachových častíc a zaisťuje efektívny celkový výkon.
 
Samsung VC21F60JUDB má do rukoväti s funkciou diaľkového ovládania vstavané ovládacie tlačidlá, ktoré máte neustále na dosah, vďaka čomu môžete vysávač rýchlo zapnúť alebo vypnúť a vybrať optimálny sací výkon, bez toho aby ste museli prerušiť vysávanie.

Sáčkový vysavač Samsung VC21F60JUDB

Výkonný motor a zberná kefa pomáhajú zabezpečiť mimoriadny sací výkon a čisté koberce v celej domácnosti. Vysávač dokáže rýchlo a bez námahy vysať malé aj veľké nečistoty na akomkoľvek povrchu.
 
Mäkký zakrivený nárazník jedinečného chrániča Air Cushion Protector nezanecháva pri nechcenom náraze do nábytku alebo steny nevzhľadné stopy, škrabance alebo otlčené miesta, vďaka čomu sa môžete s vysávačom 
Sáčkový vysavač Samsung VC21F60JUDB
pohybovať rýchlejšie.
 
Hygienické mikrovrecúško na prach zachytáva prach i alergény a vďaka hygienickej filtrácii pomáha uchovávať vašu domácnosť bezpečnú. Všetky alergény tak jednoducho vyhodíte spoločne s prachom v sáčku.
Samsung VC21F60JUDB
Samsung VC21F60JUDB
Samsung VC21F60JUDB
Samsung VC21F60JUDB
Samsung VC21F60JUDB