Samsung ST150F, čierny

Samsung ST150F, čierny

Samsung ST150F, čierny

Kód výrobku: ECST150FBPBE3

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Fotografujte a zdieľajte bezdrôtovo s digitálnym kompaktom Samsung ST150F - najlacnejším SMART fotoaparátom od spoločnosti Samsung. Tento malý foťák toho dokáže viac, než sa na prvý pohľad zdá. Vďaka citlivému CCD snímaču s rozlíšením 16 megapixelov dokáže odfotiť veľmi detailné snímky, ktoré vďaka svetelnému objektívu získajú pozoruhodnú hĺbku ostrosti. Objektív fotoaparátu ponúka 5x optický zoom s počiatočným ohniskom 25 mm, čo predstavuje jedinečne široký uhol záberu. Na zachytenie krajín alebo veľkých rodinných snímok je teda Samsung ST150F priam stvorený, rovnako ako na fotografovanie detí, zvierat či vašich obľúbených jedál na dovolenke.

Lacný kompaktný fotoaparát Samsung ST150F je taký jednoduchý, že ho môžu používať aj deti. Vďaka vysoko kvalitnému 3" LCD displeju uvidíte každú fotografiu v nádherných farbách, ktoré nechajú vyniknúť každý detail. Displej dokáže detekovať okolité osvetlenie a podľa toho regulovať svoj jas, čím účinne šetrí lithiovú batériu. Obrazovka vám bude užitočná vďaka funkcii živého náhľadu nielen pri fotografovaní, ale aj pri natáčaní videí v HD kvalite. Tie môžete ukladať na voliteľnú pamäťovú kartu Micro SD.

Čím vás však fotoaparát  Samsung ST150F absolútne uchváti, je pohodlie pri jeho používaní. Je totiž mimoriadne jednoduchý nielen pri fotografovaní, ale taktiež pri zdielaní snímok. Vstavaný Wi-fi adaptérdokáže bezdrôtovo preniesť vaše fotky a videá priamo do iného inteligentného zariadenia. Funkcia AutoShare, AllShare play a iné vám umožnia okamžite zdieľať fotografie na sociálnych sieťacha súčasne ich zálohovať v počítači. Nechýba ani kompletná zbierka funkcií pre pripojenie k mobilnému telefónu alebo tabletu. Konektivitu však môžete zaistiť aj klasickým káblom s USB koncovkou.

Samsung ST150F, čierny
Samsung ST150F, čierny
Samsung ST150F, čierny