Samsung RL 58GQERS1XEF

Samsung RL 58GQERS1XEF

Samsung RL 58GQERS1XEF

Kód výrobku: RL58GQERS1XEF

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kombinovaná chladnička Samsung RL58GQERS1XEF nadchne každého. Ponúknuť vám môže energetickú triedu A+++, kvalitu spracovania a výkonu a funkcie, které urobia každodennú prevádzku chladničky ešte efektívnejšou a pre vás bezúdržbovou. Systém Smart Eco umožní prispôsobiť prevádzku kompresorov a energetickú účinnosť pomocou snímačov, ktoré sledujú spôsob používania chladničky.

Dokonale usporiadaný veľký priestor zaistí prehľadné skladovanie potravín a ušetrí vám čas s častým nakupovaním. Chladiaca časť s objemom 231 l ponúka pevné police, box na ovocie a zeleninu a nastaviteľné police vo dverách. 112 l mraziak chladničky Samsung RL58GQERS1XEF je rozdelený na 4 prehľadné boxy pre rozdielne typy potravín.

Vo výbave chladničky Samsung RL58GQERS1XEF nájdete tiež obľúbenú nulovú zónu vhodnú hlavne pre mäso a ryby. CooleSelect Zone je samostatná priehradka v chladničke s nezávislým nastavením teploty. Môžete si vybrať zo štyroch nastavení ochladenia potravín s rôznou teplotou. 

Systém No Frost, který zabraňuje vzniku námrazy. Zároveň vám tak ušetrí prácu s údržbou chladničky Samsung RL58GQERS1XEF. Chladnička ponúka automat na ľad. Stačí len otočiť gombíkom a chladnička vám začne vyrábať kocky ľadu pre spríjemnenie a ochladenie v letných teplotách. 

 

 

Dokonale hygienické používanie zabezpečí antibakteriálna úprava povrchu. Osvetlenie chladničky pomocou LED znižuje energetickú spotrebu až o 75%. Modrý LED displej s moderným vzhľadom na vonkajšej časti chladničky vás vždy informuje o aktuálnom stave.

Rukojväť EZ uľahčuje vkladanie a vyberanie potravín z chladničky. Je to tak jednoduché, že to dokáže aj dieťa. Vďaka tejto inovatívnej rukoväti, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na vaše pohodlie, je otváranie pevných dverí chladničky Samsung radu G s mraziakom dole skutočne jednoduché. Nie je k tomu potrebná žiadna veľká sila.

Samsung RL 58GQERS1XEF
Samsung RL 58GQERS1XEF
Samsung RL 58GQERS1XEF
Samsung RL 58GQERS1XEF