Samsung RB37J5009SA

Samsung RB37J5009SA

Samsung RB37J5009SA

Kód výrobku: RB37J5009SAEF

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Kombinovaná chladnička s mrazničkou v dolnej časti Samsung RB37J5009SA  je špičkovým výrobkom vo svojej triede. Je nabitá funkciami pre ešte pohodlnejšie a efektívnejšie uchovávanie potravín. Vyznačuje sa veľmi nízkou spotrebou, za rok spotrebuje len 173 kWh. Nachádza sa teda v energetickej triede A+++. Chladnička Samsung RB37J5009SA je vybavená kompresorom s digitálnym prevodníkom. Ten automaticky reguluje svoj výkon v rozmedzí 7 úrovní podľa aktuálnych požiadaviek. Vďaka tomu má jednak nižšiu spotrebu a tichší chod, ale aj väčšiu životnosť.

 

 

Chladnička Samsung RB37J5009SA vám ponúkne širokú paletu funkcií, ktoré optimalizujú jej chod a predlžujú tak čerstvosť potravín. Space Max Technology™ umožňuje zväčšiť vnútorný objem pri zachovaní klasických rozmerov. Technológia Twin Cooling Plus™, ktorá zaisťuje perfektné chladenie oboch oddelení nezávisle na sebe. Vďaka možnosti nastavenia teploty a nezávislým ventilátorom je v oddeleniach vždy perfektná vlhkosť, takže sú aj rýchlo sa kaziace potraviny dlhšie čerstvé a svieže a nedochádza k miešaniu zápachov. Najväčším benefitom je však beznámrazová technológia True No Frost. Táto špeciálna funkcia zabezpečuje, aby sa v chladiacej časti nevytváral nežiaduci ľad, nie je tak nutné ručne nič odmrazovať. Funkcia True No Frost sa oproti bežnému NoFrost systému vyznačuje ešte menšími energetickými nárokmi, čo zaručuje dlhšiu životnosť chladiaceho systému. V prípade dlhšej neprítomnosti môžete prepnúť chladničku na režim Dovolenka (Vacation Mode).

 

 

Chladiaca časť vám ponúkne veľký objem 267 l. Pohodlne do nej teda uložíte väčší nákup. Pomocou malých prieduchov nad každoupolicou vďaka špeciálnej technológii Multi Flowsa zachováva rovnomerná teplota naprieč celou chladničkou, zvlášť potom po otvorení dverí. Dlhšia čerstvosť vašich potravín potom zabezpečí chladenie každej časti v každej priehradke. Priestor je vybavený sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu a Fresh Zone policou. Táto špeciálne navrhnutá priehradka poskytuje optimálne podmienky pre uchovanie mäsa a rýb. Vo dverách nájdete ďalších 6 priehradiek. Celý priestor chladničky je osvetlený kvalitnými LED diódami.

Mraznička s čistým objemom 98 l je rozdelená do 3 výsuvných priehradiek. Disponuje mraziacom výkonom 13 kg/24 hod, takže môžete naraz vložiť aj väčšie množstvo čerstvých potravín. Funkcia Rýchle zmrazenie vám umožní znížiť teplotu mrazničky a urýchliť tak zmrazenie vložených potravín.

 

Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA
Samsung RB37J5009SA