Samsung MM-E330

Samsung MM-E330

Samsung MM-E330

Kód výrobku: MME330

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
2
Mikrosystém AKAI AM-301 111,90
88,55
Skladom
3
Skladom

Čistý dizajn v kombinácii s hlbokou čiernou farbou robí z mikrosystému Samsung MM-E330 tajomnú hraciu skrinku, ktorá do vašej izby, pracovne alebo spálne prinesie kľud a pohodu. Perfektný čistý zvuk vám pri počúvaní hudby alebo audiokníh zaobstará zosilňovač s aktívnou kompenzáciou šumu, nech už prehrávate z akéhokoľvek média. Dve sústavy reproduktorov dosahujú celkový výkon 70W, charakter zvuku si sami upravíte pomocou prednastavených ekvalizérov podľa vášho obľúbeného hudobného žánra či iných požiadaviek. Nechýba ani funkcia na zosilnenie basov.

Mikrosystém MM-E330 disponuje prehrávačom CD diskov, na ktorých sa môžu nachádzať aj MP3 a WMA súbory, no je pripravený aj na zapojenie prenosných zariadení a pamätíMP3/MP4 prehrávače pripojíte konektorom z prednej strany systému a z flash pamätí prehráte hudbu pomocou USB vstupu.

Spoločne s FM tunerom ponúka MM-E330 skvelú funkciu časového nahrávania z rádia, čo znamená, že jednoducho navolíte stanicu a čas, v ktorý chcete nahrávať váš obľúbený program či iné vysielanie, a mikrosystém vám vytvorí záznam, ktorý si potom kedykoľvek vypočujete. V rádiu vám už nič neutečie. Hudbu si navyše vezmete kedykoľvek so sebou. Z vloženého CD stiahnete jediným stlačením tlačidla hudbu do formátu MP3 priamo na USB zariadenie. Rovnako ľahko získate aj záznam z rádia.

Samsung MM-E330
Samsung MM-E330