Menu
Menu

Samsung MM-E320

Samsung MM-E320

Samsung MM-E320

Kód výrobku: MME320

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
2
Mikrosystém AKAI AM-301 111,90
88,24
Skladom
3
Skladom

mikrosystém Samsung MME320Štýlový a kompaktný CD mikrosystém s USB vstupom, podporou MP3, FM tunerom s RDS a možnosťou nahrávania na USB.

Zbavte sa šumu a získajte, tak jasný zvuk. Vysoko výkonný zosilňovač Crystal Amplifier využíva špičkové hi-fi komponenty k vytváraniu krištáľovo čistého zvuku. Vďaka aktívnej kompenzácii šumu eliminuje tento zosilňovač rušenie a poskytuje plný, realistický zvuk, takže sa budete cítiť ako by ste stáli priamo uprostred dokonale vyladeného pódia.

mikrosystém Samsung MME320Nenechajte si ujsť svoje obľúbené rozhlasové relácie, keď nebudete doma. S funkciou časovača nahrávania rozhlasového vysielania, ktorou je vybavený zvukový systém Samsung, si môžete vychutnať svoje obľúbené rozhlasové relácie, aj keď práve nie ste doma. Táto funkcia umožňuje spustiť nahrávanie zvuku v prednastavenom čase a nahrávať tak dlho, ako len chcete. So zvukovým systémom Samsung tak už nezmeškáte žiadny obľúbený rozhlasový program. Buďte pri organizovaní svojho času flexibilní a nenechajte sa obmedzovať vysielacím časom svojich obľúbených rozhlasových relácií.

Konektor pre pripojenie prenosného prehrávača umožňuje ľahko pripojiť zariadenie ako MP3/4 prehrávač, smartphone, tablet a ďalšie prístroje pre prehrávanie obsahu. Nájdete ho príhodne umiestnený na prednom paneli, čo umožňuje ľahké použitie.

O kvalitný zvuk sa stará aj ekvalizér so 17 rôznymi predvoľbami a možnosťou PowerBass. PMPO (teda teoretický maximálny výkon) zostavy činí 220 W.

Samsung MM-E320
Samsung MM-E320
Samsung MM-E320
Samsung MM-E320
Samsung MM-E320