Samsung HW-F450

Samsung HW-F450

Samsung HW-F450

Kód výrobku: HWF450

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Xiaomi Mi Tv Box S EU 71,90
62,48
Skladom
3
Skladom

Perfektný soundbar Samsung HW-F450 s reproduktorom AirTrack je vynikajúce a cenovo dostupné riešenie pre všetkých, ktorí požadujú vysoko kvalitný zvukový doprovod k filmom a televíznym programom, a pritom nechcú mať po celej miestnosti rozhádzané káble reprosystémov. Soundbar každému televízoru sadne ako uliaty, je priestorovo nenáročný a ponúka plnohodnotný 3D zvuk. V kombinácii s bezdrôtovým pripojením a vysoko výkonným subwooferom vás určite nadchne.

Dvojnásobná zábava s bezdrôtovým pripojením

Jednoducho prepojte svoj televízor a reproduktor AirTrack prostredníctvom rozhrania Bluetooth a získajte lepší zvuk s technológiou SoundShare. Absencia káblov medzi reproduktorom AirTrack a televízorom vám umožňuje predviesť tenký a elegantný design obidvoch systémov a zároveň zachovať čistý vzhľad vašej domácnosti. Reproduktor AirTrack a televízor môžete ovládať pomocou jedného diaľkového ovládača televízora. Pri používaní pripojenia Bluetooth alebo HDMI môžete súčasne zapnúť televízor aj reproduktor AirTrack a nastavovať ich hlasitosť.

* Technológia SoundShare je k dispozícii len pri vybraných modeloch 3D televízorov Samsung.

[2013] LED televízory radu 6400 alebo vyššie a PDP televízory radu 5500 alebo vyššie.
[2012] LED televízory radu 6100 alebo vyššie a PDP televízory radu 550 alebo vyššie.

Technológia 3D Sound Plus

3D Sound Plus, jedinečná technológia spracovania zvuku spoločnosti Samsung, v sebe spája najpokročilejšie zvukové efekty 3D Depth Sound a Horizontal Surround a prináša ešte realistickejší 3D zážitok zo skutočne vzrušujúceho a pohlcujúceho dobrodružstva.

Zažite bohatý basový zvuk

Kombinácia jednoduchosti reproduktora AirTrack a dunivej kvality basového zvuku vám umožní vytvoriť prostredie so skutočne ohromujúcim zvukom. Špičkový basový reproduktor, ktorý je súčasťou reproduktora Samsung AirTrack, dodá vašim zážitkom z počúvania zvuku dynamické a bohaté úrovne basov. Vďaka svojmu bezdrôtovému designu sa ľahko inštaluje a umiestňuje v prostredí tak, aby ste získali ten najlepší basový efekt. Zvýšte potenciál svojich zážitkov z počúvania zvuku s bezdrôtovým reproduktorom AirTrack.

Pre ešte väčšie pohodlie pri prehrávaní má soundbar Samsung HW-F450 zabudovaný USB port, do ktorého môžete pripojiť napríklad flashdisk alebo externý harddisk. Hudbu z mobilného telefónu, notebooku je možné streamovať cez Bluetooth. Zaobídete sa tak bez zbytočných káblov a počúvanie hudby sa stane hračkou pre každého člena vašej domácnosti.

Samsung HW-F450
Samsung HW-F450
Samsung HW-F450
Samsung HW-F450