Samsung HW-E551

Samsung HW-E551

Samsung HW-E551

Kód výrobku: HWE551

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Štýlový SoundBar značky Samsung HWE551 je vhodný pre 46" TV s výkonom 2x80 W + 160 W. S týmto zvukovým projektorom bude váš zážitok zo sledovania filmov na nezaplatenie. Konvertibilná konštrukcia umožňuje SoundBar rozdeliť na 2 časti a môžete ho umiestniť po stranách televízora alebo spojiť v jeden celok a umiestniť ho pod televízor.

 

Bezdrôtové pripojenie Subwooferu 3D Sound Plus vás zbaví prebytočných káblov a nechá váš interiér naďalej vzdušný. To všetko vďaka technológií Bluetooth. Medzi super bonusy môžeme zaradiť funkcie Anynet+, ARC či Crystal Sound Pro. O dokonalý zvuk sa postarajú dekodéry Dolby Digital a DTS. S fantastickým zosilňovačom bude váš zvuk krištáľovo čistý a ideálne rozozvučí aj väčšie miestnosti.

 

Elegantné čierne prevedenie len dotvára celkový fantastický dizajn. Preto bude ozdobou každého interiéru. Na Samsung HWE551 budete skutočne hrdí. Zaobstarajte si ho ešte dnes, pretože táto neodolateľná nízka cena je tu len pre vás. Veď prečo si nedopriať zážitok z filmov, seriálov či koncertov, aký zažijete možno iba v kine. Stačí, ak si zabezpečíte Samsung HWE551 a váš sen sa stane skutočnosťou.

Samsung HW-E551