Príďte na najbližšiu predajňu - VYBRAŤ

Samsung HW-E450

Tovar je vypredaný

Samsung HW-E450

Kód výrobku: HWE450
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Audio, video, foto zľavnené

S audiosystémom Samsung HW-E450 bude váš zážitok zo sledovania filmov alebo koncertov na nezaplatenie. Okrem dokonalého zvuku ponúka toto zariadenie aj množstvo nadštandardných funkcií. Patrí medzi ne najmä podpora ďalších diaľkových ovládaní Samsung Anynet+. Okrem toho aj automatická korekcia hlasitosti Smart Volume. Výkon 2x80 W + 120 W pre subwoofer je zárukou, že domáce kino Samsung HW-E450 bez problémov ozvučí aj väčšie izby.

 

Pre ešte lepší priestorový efektje integrovaná technológia 3D Sound Plus, s ktorým bude váš zážitok maximálne perfektný. Soundbar môžete pripojiť prakticky ku všetkému, pretože tu nájdete množstvo rozhraní a konektorov. Napríklad HDMI či USB 2.0 rozhranie. Vďaka nemu si hravo prehráte aj MP a WMA formáty z vašich flash diskov. Ďalej tu nájdete optický vstup a aj klasický analógový vstup. Komunikáciu so subwooferom zabezpečuje moderná technológia Bluetooth, čiže už vám nebudú zavadzať kadejaké káble.

 

Domáce kino Samsung HW-E450 disponuje aj ďalšími pokročilými funkciami, ktoré len tak hocikde nenájdete. Okrem spomínaného Anynet+ tu nájdete aj Audio Return Channel (ARC) a Crystal Amplifier Plus. O neobyčajný zvuksa starajú aj dekodéry Dolby Digital a DTS. Štýlový dizajn a elegantné čierne je zárukou, že Samsung HW-E450 bude ozdobou každého interiéru. Neváhajte a objednajte si ho ešte dnes, pretože len u nás ho získate za túto fantastickú nízku cenu.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape