Samsung HT-E355

Samsung HT-E355

Samsung HT-E355

Kód výrobku: HTE355

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Chcete sledovať vaše DVD filmy tak, ako by ste sedeli v kine? Práve pre vás tu je jedinečný systém domáceho kina Samsung HTE355. Neoddeliteľnou súčasťou celého zariadenia je aj DVD prehrávač, kde si okrem DVD pokojne prehráte aj CD disky s formátmi Div-X alebo WMV. Slušný RMS výkon 330 W a dekodéry Dolby Digital a Dolby Pro Logic II sú zárukou dokonalého priestorového zvuku.

 

S domácim kinom od Samsungu si môžete pohodlne prehrať aj piesne a zvukové záznamy vo formátoch MP3 a WMA. Ďalšou dôležitou funkciou prístroja je Audio Return Channel (ARC). Ak ste fanúšikmi slovenských rozhlasových staníc, zabudovaný FM tuner vám ich bez problémov umožní naladiť. Nevieme si predstaviť kvalitné domáce kino bez možnosti pripojenia flash disku, preto aj tu je zabudované vysokorýchlostné USB 2.0 rozhranie. Ďalšími dostupnými konektormi sú HDMI výstup, kompozitný video výstup a audio (L,R) vstup.

 

Štyri stĺpové reproduktory sa postarajú o nezabudnuteľný zážitok, ktorý pripomína sledovanie filmov v kine. Elegantné čierne prevedenie je dôkazom, že domáce kino Samsung HTE355 bude ozdobou vášho interiéru. Keď sa ku všetkým spomenutým argumentom pridá aj táto neodolateľná nízka cena, vaše rozhodovanie bude jednoduché. Objednajte si fantastické domáce kino od Samsungu ešte dnes a sledujte filmy len s dokonalým zvukom, a doprajte si nádherný zážitok zo sledovania filmov.

Samsung HT-E355
Samsung HT-E355
Samsung HT-E355
Samsung HT-E355
Samsung HT-E355