Samsung Galaxy W (i8150), čierny

Samsung Galaxy W (i8150), čierny

Samsung Galaxy W (i8150), čierny

Kód výrobku: I8150WBLACK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
Skladom
2
Skladom
3

Mobilný telefón Samsung GALAXY W vám poskytne nepreberné množstvo funkcií a umožní vám mimoriadne jednoduché používanie doma, v kancelárii aj na cestách. Operačný systém Android 2.3, dotykový TFT displej s uhlopriečkou 3,7", vstavaná GPS navigácia, rádio či 5 Mpx fotoaparát s 4x digitálnym zoomom a zabudovaným bleskom. S Bluetooth a Wi-Fipripojením budete môcť ihneď zdieľať vaše ostré zábery na obľúbených sociálnych sieťach . Telefón sa skrátka postará o vašu zábavu a maximálne pohodlie. Zárukou pri tom bude aj praktický hudobný prehrávač s rádiom.

Vysoký výkon

Vďaka procesoru s frekvenciou 1,4 GHz tento mobilný telefón ľahko zvláda náročné aplikácie a úlohy. Aplikácie sa načítajú rýchlo, používanie viacerých aplikácií súčasne je jednoduchšie než kedykoľvek predtým a nedochádza pri ňom k žiadnym oneskoreniam.

Elegantný a moderný dizajn

Priestranný displej s uhlopriečkou 3,7" je výkladnou skriňou grafiky, hier, textu, videa a ďalšieho obsahu, príjemne sa používa a vďaka elegantnému dizajnu vám hladko vkĺzne do dlane alebo do vrecka.

Bezproblémové pripojenie

Mobilný telefón Samsung GALAXY W prináša do vášho mobilného života bezproblémové pripojenie. Aplikácia Kies Airumožňuje spravovať mobilné dáta, synchronizovať e-mailové kontá a dokonca aj zdieľať zoznamy skladieb medzi počítačom, mobilným telefónom a tabletom, a to všetko bez nepraktických káblov!

Zdokonalené užívateľské rozhranie

Zdokonalené užívateľské rozhranie obsahuje lepšie ikony, zjednodušené ponuky a intuitívnu navigáciu a vďaka vylepšenej interakcii umožňuje lepšie využívanie služieb Hub, aplikácie Kies-Air, integrácia pomocou technológie AllShare, fotoaparátu a ďalších súčastí mobilného telefónu.

 

 

Samsung Galaxy W (i8150), čierny
Samsung Galaxy W (i8150), čierny