Menu
Menu

Samsung BD-E8500

Samsung BD-E8500

Samsung BD-E8500

Kód výrobku: BDE8500

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Prekáža vám pozeranie filmov v nízkej kvalite? Chcete si vychutnať zážitok z obľúbeného filmu v 3D alebo vo vysokom rozlíšení? Práve pre vás tu je fantastický Blu-ray prehrávač Samsung BDE8500. Vaše želania vám splní, aj keď nemáte k dispozícii Blu-ray disky, pretože prehráva videá a filmy aj z DVD a CD. Prehrávač prehráva nespočetne veľa formátov, ako napríklad Div-X, Div-X HD, MPEG, AVI, MKV, WMV. Obrázky a fotografie si prezriete vďaka podpore formátov JPG, hudbu si môžete vypočuť vo formátoch MP3, WMA, AAC.

 

Blu-ray prehrávač Samsung BDE8500 je multimediálne centrum SMART s pevným diskom veľkým 500 GB HDD. Pomocou Video Up-Scale si vylepšíte kvalitu vašich DVD a vďaka dekodérom zvuku Dolby Digital či DTS bude váš pôžitok ešte väčší. S týmto jedinečným Blu-ray prehrávačom od Samsungu sa pripojíte na internet úplne ľahko, pretože váš nový kamarát má v sebe zabudovaný WiFi adaptér. Duálny tuner DVB-T/C umožňuje sledovať jeden kanál a súčasne nahrávať druhý, prípadne nahrávať dva kanály súčasne. Funkcia Smart View dokáže preniesť obraz živého vysielania do tabletu alebo mobilného telefónu, čo ocenia najmä mobilní fanatici. Prerušiť živé televízne vysielanie môžete vďaka jedinečnej funkcii Time Shift. Tento najmodernejší prístroj vo vašej domácnosti bez problémov zvládne zdieľanie s inými zariadeniami ako PC, tablet či mobil. Nie je dôležité či vo vnútri alebo mimo vašej domácnosti. Postarajú sa o to funkcie Device Shift resp. Place Shift.

 

Na takom modernom zariadení nemôžu chýbať konektory pre optický digitálny audio výstup, HDMI výstup, USB HOST 2.0 rozhranie či Ethernet. Blu-ray prehrávač Samsung BDE8500 nie je len preplnený užitočnými funkciami, ale aj štýlovo vyzerá. Elegantná čierna farba, očarujúci lesklý povrch a celkový dizajn zapadne do každého moderného bytu alebo domu. Za túto výhodnú cenu získate teda nielen kvalitu, ale aj krásu. Neváhajte, táto ponuka sa rozhodne oplatí.

Samsung BD-E8500