Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh

Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh

Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh

Sedaciu súpravu Duo plussi môžete prispôsobiť svojim vlastným požiadavkám a možnostiam. Sedačka Duo plus je rohová univerzálna, v interiéri môže byť zostavená v pravom i ľavom prevedení. Jednoduchým presunutím sedadla sa premení v provizórnu ložnú plochu s rozmermi 190 x 150 cmalebo 2 menšie samostatné lôžka. Súčasťou sedačky je celkom 14 vankúšov v dvoch farebných variantách. Práve variabilita sedačky a možnosť využitia vankúšov je príležitosťou pre realizáciu vlastných nápadov s jej usporiadaním.

Sedačka Duo plus je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú zárukou dlhej životnosti a nadštandardného pohodlia. Konštrukcia je tvorená pevnou drevotrieskou. Sedák je vyplnený PUR penou a vlnitými pružinami. PUR penu obsahujú aj bočné vankúše, v zostávajúcich vankúšikoch nájdete penové granule. Uvedené výplne prispievajú k pocitu pohodlia pri posedení na sedačke. Čalúnenie v kombinácii eko kože a látky dodáva sedačke Duo plus nielen nápaditý vzhľad, ale vďaka svojim vlastnostiam tiež umocňuje komfort užívateľa tejto sedacej súpravy.

Kúpte si nápaditú a praktickú sedačku Duo plus do vašej obývačky!

Kód výrobku: 694-0002/001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Čalúnené rohové sedačky

Najpredávanejšie Čalúnené rohové sedačky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Nápaditá a praktická sedačka Duo plus

Sedacia súprava Duo plus ponúka širokú škálu svojho využitia. Od pohodlného miesta na posedenie až po variabilné lôžko k nocľahu. Sedačka Duo plus poskytuje maximálne pohodlie a stane sa miestom, kde budete radi tráviť svoj voľný čas. Z hľadiska priestorovej orientácie je navrhnutá tak, aby ju bolo možné zostaviť podľa možností daného interiéru, teda do ľavého či pravého rohu. Sedačku si jednoducho zložíte podľa vašich predstáv.

Nápaditá kombinácia bielej eko kože a šedej látky skvele zapadne do každého interiéru. Eko kožou je potiahnutý korpus, dva bočné a tri menšie vankúše. Látkou je očalúnení sedák a 9 vankúšov, ktoré súčasne plnia funkciu operadla. V prípade potreby je možné sedačku jednoduchým presunutím sedadla prestavať v provizórnu ložnú plochu, prípadne dve samostatné menšie lôžka. Vankúšiky vám v tomto prípade skvele poslúžia ako podložka hlavy. Sedačku Duo plus si iste obľúbite pre jej skvelé vlastnosti a praktické funkcie.

Použité materiály

Konštrukciu sedačky Duo plus tvorí pevná drevotrieska obsahujúce bukové a borovicové drevo. Tento materiál je synonymom pre dlhú životnosť a pevnosť sedačky. Sedák je vyplnený vlnitými pružinami a PUR penou o hustote 200 g / m2. Bočné vankúše obsahujú PUR penu s hustotou 150 g / m2,zostávajúce vankúšiky sú vyplnené penovými granulami. Kvalitná výplň spomínaných častí prispieva k maximálnemu pohodliu, ktoré sedačka poskytuje.

Korpus sedačky, 2 vankúše na bokoch a 3 menšie vankúše sú potiahnuté eko kožou DPVC. Jedná sa o materiál, ktorý vyniká svojou odolnosťou voči oderu a ľahko sa udržiava. Biely dekor eko koža sa v kombinácii so šedou farbou látky vkusne dopĺňa a dodáva sedačke nápaditý vzhľad.

Látkou Sawana je očalúnený sedák a 9 menších vankúšikov. Sawana je veľmi silná tkanina, ktorá je extrémne odolná voči oderu.Súčasne je príjemná na dotyk a prispieva k pocitu pohodlia. Látka Sawan je vyrobená z polyesteru pri gramáži 230 g / m2.


 

Výhody:

 • praktická a variabilná sedačka
 • funkcia rozkladu na lôžko s rozmermi 190 x 150 cm
 • možnosť rozdelenia ložnej plochy na dve o velikosti 190 x 75 cm
 • vrátane 14 vankúšov

 

Prevedenie:

 • materiál sedáku a 9 vankúšov: látka
 • dekor sedáku a 9 vankúšov: sawana 05
 • materiál korpusu a 5 vankúšov: eko koža
 • dekor korpusu a 5 vankúšov: dpvc 55
 • materiál nohou: plast
 • dekor nohou: chrom
 • rozmer lôžka: 190 x 150 cm
 • priestorová orientácia: univerzálny roh
 • rozmery vankúšov: 9 ks 50 x 50 cm, 3 ks 40 x 40 cm, 2 ks 70 x 31 cm

 

Dodanie:

 • demontované
 • 2 samostatné balíky
 • rozmery 1. balíku 213 x 77 x 55 cm, hmotnosť 57 kg
 • rozmery 2. balíku 174 x 95 x 88 cm, hmotnosť 61 kg
Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh
Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh
Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh
Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh
Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh
Rohová sedačka rozkládacia Duo plus univerzálny roh