Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite

  • Trojrozmerný čistiaci systém: robot s vákuovým systémom nezanecháva na podlahe prach, odrobinky ani nečistoty
  • Vďaka saciemu výkonu 1600 Pa je vysávač schopný absorbovať odrobinky, prach a iné nečistoty
  • Nádobka na odpad a prach s kapacitou 640 mililitrov a snímačom naplnenia
  • Diaľkové ovládanie zo smartfónu cez internet
  • Dvojmilimetrový gumový rám chráni pri kontakte s prekážkami
  • Schopnosť prekonávať prekážky vysoké až 2 centimetre
  • Celkom 10 senzorov, z toho 4 senzory zabraňujú pádu zo schodov
  • Automatický návrat do nabíjacej základne pri nízkom stave batérie

Neváhajte a zaobstarajte si skvelého pomocníka na upratovanie ešte dnes!

Kód výrobku: AMI708

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

 

Samostatné plánovanie trasy, samostatné zametanie

Samostatné plánovanie trasy a integrované vysávanie. V prístroji sú zabudované dvojité optické sledovacie pohybové senzory inerciálna navigácia s dvoma gyroskopmi pre plánovanie trasy v reálnom čase.

 

Dokonalá orientácia v akomkoľvek priestore

Vysoko presný japonský gyroskop EPSON a nemecký gyroskopický systém BOSCH so 6 osamispoločne tvoria dvojitý gyroskopický systém obmedzujúci chyby v dátach, ku ktorým dochádza s jediným gyroskopom. Vďaka tomu robot komplexne vníma zmenu svojho prevádzkového uhlua rovnako flexibilne upravuje polohu svojho tela, aby upratovanie prebiehalo podľa plánu. Pri jazde na rovnom povrchu, prekonávaní prekážok alebo aj pri zdvihnutí dokáže robot vždy naďalej lineárne upratovať bez toho, aby jazdil dookola.

 

,,Elektrické oko"

Vysokofrekvenčné snímanie podlahyobstarávajú dvojité optické laserové + LED senzorysledovania pohybu. Procesor digitálneho signálu na základe porovnania, analýzy a spracovania snímok presne vypočítava smer pohybua umiestnenie robota. Upratané a neupratané oblasti môžu byť na mape ľahko lokalizované a identifikovanéaj v zložitom prostredí domácnosti, takže sa znižuje možnosť opakovania či vynechania niektorého miesta. 

 

Efektívnejšie plánovanie 

Je vybavený 10 typmi snímačov a pomocou dát z rôznych zdrojov sa v reálnom čase vytvára mapa upratovania, v ktorej sú vyznačené miesta, ktoré už boli upratané, alebo vynechané. Okrem toho sú vysoko presné senzory schopné rýchlo zaznamenať prevádzkový uhola vzdialenosť, takže je zaistená práca podľa plánu bez toho, aby prístroj jazdil naokolo. Nakoniec vznikne veľmi efektívny režim najprv s upratovaním do tvaru písmena Z a potom pozdĺž okrajov.

 

3-stupňový systém prevencie zachytávania vlasov

Hlavná kefa, postranná kefa a kolieska sú navrhnuté tak, aby sa do nich nezamotávali chumáče a bránili zaneseniu vlasov do ložísk a upchatiu motora. Ďalej je dodávaný zahnutý čistiaci nástroj určený na účinné čistenie vlasov z hlavnej kefy pre ešte kvalitnejšie upratanie. 

Nádoba na prach s objemom 640 ml

Nádobu na prach čistite týždenne a obmedzte manuálne zásahy. Utesnená nádoba na prach kategórie FIT je navrhnutá tak, aby sa prach nemohol dostávať von ani po dlhej dobe používania. Veľký umývateľný filter kategórie E11 dovoľuje prejsť čistému vzduchu, zatiaľ čo filtruje špinu a nečistotya zabraňuje tak druhotnému znečisteniu. Filter je vybavený detekciou, aby sa zabránilo situáciám, že zabudnete filter nasadiť, pričom by sa mohol poškodiť ventilátor.

 

Možnosť upratať aj pod posteľou

Detekcia prekážky infračerveným lúčom v reálnom čase, stanovenie druhu prekážky v nárazníku po spomalení, ľahké prechádzanie mäkkých prekážok, napríklad závesov alebo prikrývok a taktiež upratovanie na ťažko dostupných miestach.

 

Prekonáva prekážky vysoké 2 cm


Prístroj dokáže prekonávaťprekážky vysoké až 2 cm, vrátane bežných prahov alebo ďalších predmetov, ako sú káble medzi nábytkom, rovnako ľahko zvláda pohyb po pevnej podložke.


 

Technológia dobíjania všetkými smermi
 

Prístroj je vybavený všesmerovým dobíjacím senzorom zachytávajúcom dobíjací signál v uhle 360°, pripája dobíjaciu stanicua na mape plánuje trasu pre rýchle dobíjanie. Súčasne je vysielaný signál pre zabránenie nárazu do nabíjacej stanice, ktorý bráni kolízií so stanicou. 

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite
Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite
Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite
Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite
Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite
Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite
Robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa Lite