Rimini - Komoda (čierna/biela)

Rimini - Komoda (čierna/biela)

Rimini - Komoda (čierna/biela)

Kód výrobku: 167-0012/001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3

V príjemnom prostredí sa každý cíti oveľa lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru vedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, čo utvára rozmanitosť daných prvkov a tie si následne podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavám. Práve nádherou oplývajúcej prvky a doplnky sú tou drobnou bodkou, ktorá navodia pocit svojbytnosti.

Ak máte v obývačke nedostatok úložného priestoru, skúste sa poobzerať po nejakej komode. Tá ponúka praktický úložný priestor, ktorý však nezaberá celú stenou. Na vrchnú dosku komody sa krásne hodí dekorácie, kvety a alebo napríklad rodinné fotografie. Navyše na stenu nad komodu možno umiestniť obraz, hodiny či nejakú inú dekoráciu. Tou ideálnou voľbou pre vás môže byť napríklad komoda zo série Rimini.

Komoda z programu Rimini je vhodná ako príborník. Táto komoda má štyri dvierka. Celý rozmer poskytuje dostatok úložného priestoru, ktorý isto využije každá domácnosť. Vďaka zvolenému členeniu sa komoda stane prehľadnou. Je vybavená osvetlením, ktoré navodí pocit moderného domáceho prvku.

 

Výhody

  • 4x dvere
  • osvetlenie
  • moderný a lesklý povrch

Materiál

  • LDTD
  • dekor: čierna / biela

Dodanie

  • demontované
Rimini - Komoda (čierna/biela)