Menu
Menu

Razer Anansi (RZ03-00550100-R3M1)

Razer Anansi (RZ03-00550100-R3M1)

Razer Anansi (RZ03-00550100-R3M1)

Kód výrobku: RZANANSI

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné klávesnice

Najpredávanejšie Herné klávesnice

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Nejlepší klávesnice pro MMO

Herná klávesnica Razer Anansi bola vyvinutá špeciálne pre MMO hráčov, z ktorých mnoho ju považuje za najlepšiu hernú klávesnicu vôbec. V kombinácii s MMO myšou Razer Naga budete mať k dispozícii tiež dokonalé ovládanie v bitkách, aké vám žiadny iný set neponúkne. Táto superrýchla klávesnica disponuje dvadsiatimi profilmi uloženými priamo v klávesnici, ktoré umožnia hráčom maximálnu personalizáciu. Môžete medzi nimi rýchlo prepínať bez nutnosti vstupovania do zložitých menu.

 

Špičkové funkce

Viac ako stovka programovateľných kláves s rýchlou odozvou podporuje záznam makier (on-the-fly), vďaka ktorému nebudete musieť opustiť herné prostredie. Pre maximálny herný komfort je k dispozícii aj 5 makrokláves. Pod medzerníkom sa nachádza sedem modifikačných tlačidiel, ktoré Vám umožnia ovládanie najrôznejších kombinácií modifikačných kláves (Shift, Ctrl, Alt) s maximálnou presnosťou a pohodlím za pomoci stlačenia jediného tlačidla. Ďalšou špecialitou tejto klávesnice je gaming mód, ktorý deaktivuje kláves Win, takže sa nestane, že pri stlačení tohto klávesu nedopatrením vypadnete z hry.

 

Perfektní vlastnosti

Regulovateľné podsvietenie s možnosťou voľby farieb aj intenzity žiarenia vám umožní maximálne využiť hranie v nočných hodinách. Všetky tieto vlastnostosti robia z klávesnice Razer Anansi ideálne príslušenstvo pre MMOHerná klávesnica Razer Anansi je kompatibilná s OS Windows XP, Vista a 7 a vyššie. K počítaču sa táto drôtová klávesnica pripája pomocou klasického USB konektora.

Razer Anansi (RZ03-00550100-R3M1)
Razer Anansi (RZ03-00550100-R3M1)