PRESTIGIO Roadrunner 315

PRESTIGIO Roadrunner 315

PRESTIGIO Roadrunner 315

Kód výrobku: PCDVRR315

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kamery do auta

Najpredávanejšie Kamery do auta

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kamera do automobilu Roadrunner 315 vyniká svojim pomerom ceny a výkonu. Dokáže nahrávať video v FullHD rozlíšení pri snímkovacej frekvencii až 30 fps. Pozorovací uhol objektívu je celých 100°, čo zaistí, že kamera zachytí každý detail vašej jazdy bez toho, aby skresľovala objekty na zázname, a posktyne vám tak veľmi informatívne video. Kameru budete pohodlne ovládať pomocou 1,5" TFT obrazovky s rozlíšením 320 × 240 px, na ktorej môžete nastavovať kvalitu a ďalšie bežné parametre záznamu. Kamera tiež dokáže robiť fotografie v rozlíšení až 12 Mpx.

Záznam je nahrávaný do formátu AVI s kodekom M-JPEG, ktorý bez problémov prehráte na väčšine zariadení, vrátane svojho počítača alebo mobilného telefónu. K počítaču zariadenie pripojíte cez rozhranie mini-USB. Kamera podporuje cyklické nahrávanie, tzn. že po zaplnení pamäte začně premazávať začiatok záznamu a môže tak nahrávať, ako dlho vy budete chcieť. Interná pamäť kamery Roadrunner 315 je 64 MB a je rozšíriteľná o karty typu microSD a microSDHC.

Kamera disponuje mikrofónom a reproduktorom, takže môžete na záznam pohodlne nahrávať prípadné poznámky a môžete si následne záznam pohodlne prehrať priamo bez nutnosti kopírovania záznamu na počítač.

O napájanie sa štandardne postará 12V zásuvka vo vašom automobile, prípadne krátke preklenutie môže zabezpečiť aj integrovaná batéria s kapacitou 120 mAh, na ktorej kamera dokáže bežať 20 minút.

PRESTIGIO Roadrunner 315
PRESTIGIO Roadrunner 315