Prestigio MultiPad PMP5597D

Prestigio MultiPad PMP5597D

Prestigio MultiPad PMP5597D

Kód výrobku: PMP5597DBF

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tablety

Najpredávanejšie Tablety

1
2
Skladom
3
Skladom

Prestigio Multipad PMP5597D DUO černý

Užívajte si videá, hudbu, prezerajte obrázky alebo si čítajte elektronické knihy na novom tablete od firmy Prestigio. Vďaka prítomnosti Wi-Fimôžete byť pripojení k internetu a komunikovať so svojimi priateľmi alebo surfovať po vašich obľúbených stránkach. Kvalitný IPS + displejs LED podsvietením je zárukou kvalitných farieb, vysokého kontrastu a dobrých pozorovacích uhlov.

 

Silný procesor, rýchly tablet


V samotnom srdci tabletu tepe nový mikroprocesor Rockchip RK3066, ktorý využíva výkon hneď dvoch samostatných jadier Cortex A9 taktovaných na frekvencii 1,6 GHz.Všetky aplikácie tak budú maximálne svižné a systém bude fungovať bez zbytočných spomalenia. Integrovaná grafická karta Mali-400 si hravo poradí s 3D akceleráciou ako prostredie systému Android, tak náročných moderných hier. Vďaka pokročilému výrobnému procesu a optimalizáciu je spotreba minimálnaa tabliet vydrží fungovať dlhú dobu na jedno nabitie.
 

Špičkový IPS + displej


Moderné technológie matrice IPS +prináša na tablet displej s úžasne farebným, kontrastným a detailným obrazom. Oproti klasickému TFT displeju dosahuje oveľa lepšiu čitateľnosť na slnku, vierohodnejšie podanie čiernej, nižšej spotreby a živších farieb. LED podsvietenieešte viac znižuje spotrebu a rovnomerne podsvetluje obraz.
 

Android 4.1 Jelly Bean


Spoznajte kúzlo operačného systému Android 4.1 Jelly Bean, ktorý je v tablete predinštalovaný. Získate prístup k tisícom aplikácií a hier, ktoré si do vášho zariadenia môžete stiahnuť. Oproti svojim predchodcom dostal systém rad vylepšení, medzi ktoré patrí offline mapy, hlasové ovládanie, priestor pre hranie hier a pokročilá optimalizácia, vďaka ktorej sa na neho môžete kedykoľvek spoľahnúť.
 

Prenášajte, zdieľajte, komunikujte


Zabudovaná Wi-Fi anténa vám umožní pripojiť sa k domácej alebo verejnej sieti a užívať si prístup na internet. Komunikujte so svojimi priateľmi po celom svete pomocou programu Skype, hrajte online hry alebo chatujte, všetko je povolené. Prehrávajte si na televíziu FullHD videa cez HDMI rozhrania s maximálnou digitálnou kvalitou. Pre ich uloženie vám poslúži zabudovaná 16 GB NAND pamäť, ktorú môžete ďalej rozšíriť microSD kartami. Pripojte si k tabletu prenosný flash disk, USB klávesnicu alebo myš vďaka podpore USB OTG(On the Go).

Prestigio MultiPad PMP5597D
Prestigio MultiPad PMP5597D
Prestigio MultiPad PMP5597D