Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg

Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg

Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot/min, Kapacita sušenia 5 kg, Hlučnosť (pranie) 51 dB, Vstavaný displej , Výška 850 mm, Šírka 600 mm, Hĺbka 530 mm

 • Energetická trieda prania/pranie + sušenie: A/D
 • Maximálna veľkosť náplne na pranie/sušenie: 8/5 kg
 • Rýchlosť odstreďovania: až 1400 ot./min
 • Vyberajte zo 17 základných programov + Wi-Fi programov
 • Využite jeden zo 7 rýchlych cyklov, ktoré vám vyperú oblečenie do 1 hodiny
 • Parná funkcia Easy Iron: ošetrenie bielizne pomocou pary pre ľahké žehlenie
 • Certifikovaný cyklus Woolmark Apparel Care sa počas sušenia šetrne a pritom profesionálne postará o vaše vlnené oblečenie bez poškodenia vlákien
 • Senzorové sušenie v 3 úrovniach: Extra suché pre oblečenie na okamžité nosenie alebo uschovanie, Na žehlenie pre bielizeň s miernou vlhkosťou a Do skrine na zavesenie na ramienko
 • Prepojte práčku so svojím smartfónom prostredníctvom Wi-Fi a užívajte si pohodlné ovládanie na diaľku cez aplikáciu simply Fi
 • Odfoťte bielizeň a nechajte aplikáciu vybrať najvhodnejší rýchly cyklus na základe množstva a farby oblečenia vďaka funkcii Snap & Wash
 • Práčka so sušičkou je tiež kompatibilná s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google
 • Funkcia odloženého štartu až o 24 hodín umožňuje prať vtedy, kedy sa vám to najlepšie hodí
 • Tichý invertorový motor Speed Drive je oproti bežným motorom efektívnejší a to aj pri výbere niektorého z rýchlych programov
 • Rozmery: 850 x 600 x 530 mm (VxŠxH)
 • Predĺžená záruka na motor 11 rokov - nutná registrácia spotrebičov do 14 dní od nákupu.

11 rokov záruka na motor

Neváhajte a využite bohaté a inteligentné funkcie práčky a sušičky z radu Candy RapidÓ naplno!

Kód výrobku: ROW4856DWMCE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky so sušičkou

Najpredávanejšie Práčky so sušičkou

1
Skladom
2
3

RapidÓ - najlepší spôsob úspory času

V našich uponáhľaných životoch je tou najcennejšou vecou čas. To je aj dôvod, prečo bola nová práčka so sušičkou Candy RapidÓ vytvorená na základe konceptu rýchlych, efektívnych pracích cyklov pre dennú potrebu. Toľko potrebný čas potom môžete stráviť príjemnejšími a dôležitejšími vecami. 65 % ľudí preferuje používanie rýchlych programov Rapid, ale často nedokážu nájsť tú správnu kombináciu na dosiahnutie perfektných výsledkov. Candy tak ponúka riešenie tohto problému: jedinečnú kompletnú sadu 7 rýchlych Rapid programov na trhu a exkluzívnu funkciu Snap & Wash. Inteligentné riešenie, nemyslíte?

Rapid - nová rada práčok

Jediný spotrebič na trhu s kompletnou ponukou rýchlych programov

Stačí si vybrať zo 7 rýchlych a efektívnych programov Rapid, ktoré vyperú vašu bielizeň za menej ako 1 hodinu so skvelými výsledkami. Vyberte si z programov Rýchly špeciál 39 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchle zmiešané a farebné 20 °C 59 min, Rýchle jemné 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min. Ušetrite svoj čas a budete mať čisté oblečenie hneď po ruke.

Postarajte sa o bielizeň bez ohľadu na to, kde práve ste

Vďaka aplikácii Candy simply-Fi môžete ľahko skontrolovať stav bielizne vo vašej práčke so sušičkou kedykoľvek počas náročného dňa v práci. Nezostávajte kvôli bielizni doma, ovládajte svoj spotrebič pomocou smartfónu alebo len pomocou vášho hlasu. Práčka so sušičkou Rapid disponuje WiFi pripojením, vďaka ktorému ju môžete ovládať pomocou svojho mobilného telefónu a aplikácie simply-Fi. Okrem vzdialeného ovládania, optimalizovania spotreby a oznámenia môžete sťahovať nové funkcie a cykly.

Pripojte sa na váš spotrebič

Práčka so sušičkou RapidÓ je vybavená systémom pripojenia Wi-Fi na zlepšenie vášho používateľského prostredia. Tipy na pranie a sušenie a podpora v českom jazyku sú vždy po ruke, prostredníctvom aplikácie simply-Fi, s ktorou môžete komunikovať. RapidÓ zodpovie vaše otázky na ideálne cykly, odstraňovanie škvŕn a ešte oveľa viac.

Môžete napríklad:
• Spustiť špeciálne doplnkové programy a spravovať pranie a sušiace cykly
• Získať tipy na umývanie, ako zaobchádzať so škvrnami a starať sa o bielizeň
• Získať podporu a vysvetlenie súvisiace s údržbou a funkciami

Snap & Wash - odfoťte bielizeň, aplikácia vám vyberie cyklus

Máte hromadu bielizne a neviete, aký program zvoliť? Odfoťte ju vaším smartfónom a pomocou funkcie Snap & Wash zistite, ktorý cyklus sa najlepšie hodí pre množstvo, typ a farbu bielizne. Spolu s ideálnym programom sa tiež automaticky nastavuje správna teplota a rýchlosť odstreďovania.


Váš komfort aj pri praní

Vďaka novému ergonomickému dizajnu s vyššie umiestneným a širším plniacim otvorom nebolo nikdy jednoduchšie vkladať aj vyberať bielizeň. Starostlivosť o bielizeň s RapidÓ bude teraz pohodlnejšia a rýchlejšia. Ovládanie práčky so sušičkou je veľmi jednoduché a bez nutnosti ohýbania sa. Je vybavená otočným kolieskom, ktorým jednoducho zvolíte príslušný cyklus. Horizontálne dotykový displej na hrane dvierok a textový displej sú v češtine a poskytujú ergonomické ovládanie.


Parná funkcia Easy Iron pre uľahčenie žehlenia

Práčka so sušičkou RapidÓ je vybavená parou pre uľahčenie žehlenia bielizne, jej dezinfekciu a odstránenie zápachu. Parná funkcia napomáha uvoľňovať vlákna vo vašej bielizni. Vďaka pare je oveľa jednoduchšie žehlenie odevov, u niektorých tkanín dokonca nie je vôbec nutné, takže máte viac času robiť veci, ktoré máte naozaj radi!

Jednoduchá komunikácia s hlasovými asistentmi

Práčka so sušičkou RapidÓ je kompatibilná s hlasovými asistentmi Google Assistant a Alexa (dostupné len v jazykoch ENG, ITA, FRA, ESP, GER, RUS). Môžete si ju tak ľahko zapojiť do svojho systému inteligentnej domácnosti a ovládať ju hlasom.

Absolútna kontrola vďaka digitálnemu displeju

Ovládací panel je vybavený intuitívnym dotykovým 6-miestnym textovým displejom s možnosťou nastavenia českého jazyka, vďaka ktorému jednoducho zvolíte program a funkciu, ktoré plne vyhovujú potrebám vašej bielizne.

Certifikované šetrné sušenie vlny

Veľmi oceníte šetrný cyklus určený pre sušenie vlny - certifikovaný Woolmark Apparel Care. O vaše vlnené oblečenie sa postará bez zničenia vlákien, zabraňuje opotrebovaniu, tvorbe hrčiek, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia.

Tri úrovne automatického senzorového sušenia

Práčka so sušičkou disponuje 3 úrovňami sušenia: Extra suché pre bielizeň, ktorú možno rovno uložiť do šatníka alebo obliecť, Na žehlenie pre bielizeň s miernou vlhkosťou, ktorú ľahšie vyžehlíte, Do skrine na zavesenie na ramienko.

Invertorový motor

Invertorový Speed Drive Motor zvyšuje efektivitu prania až o 50 % oproti bežnému motoru. Navyše má tichý chod a pri odstreďovaní v najvyšších otáčkach dosahuje iba 77 dB (A). S Candy RapidÓ si teraz už nemusíte vyberať medzi ušetrením času a bezchybne vypranou bielizňou. Vďaka technológii Speed Drive Motor garantujeme skvelé výsledky aj v prípade, že si vyberiete niektorý z rýchlych cyklov.

Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg
Práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S, 8/5 kg