Práčka s predným plnením Beko WTC6532X0, A+++, 6 kg

Práčka s predným plnením Beko WTC6532X0, A+++, 6 kg

Práčka s predným plnením Beko WTC6532X0, A+++, 6 kg

  • Rozmery: 840 x 600 x 500 mm (VxŠxH)

Kód výrobku: WTC6532X0

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Energetická trieda A+++

Voľne stojaca práčka s predným plnením BEKO WTC 6532 X0 Superia je skvelým pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka svojej nízkej spotrebe patrí do energetickej triedy A +++ a tým šetrí nielen životné prostredie, ale aj Vaše výdavky.

6 kg bielizne

Hĺbka práčky činí iba 50 cm, a napriek tomu v nej vyperiete až 6 kg špinavej bielizne.

15 programov

Na výber máte 15 programov, medzi ktorými nechýba napríklad BabyProtect, program pre pranie vlnys certifikátom Silver Woolmark či možnosť predprania. Pokiaľ  máte doma chlpatého maznáčika, iste oceníte PET funkciu odstránenia zvieracej srsti, vďaka ktorej bude Vaša bielizeň perfektne vypraná a Vy si už nemusíte robiť žiadne starosti s chlpmi.

Ovládací panel s displejom

Všetko ľahko nastavíte pomocou ovládacieho panelu s prehľadným displejom

Odložený štart

Nechýba tu ani možnosť nastavenia odloženého štartu, ktorá umožňuje posunutie začiatku prania až o 19 hodín.

Skvelá stabilita

S-shapebočné steny pomáhajú zvýšeniu stability.

Dlhá životnosť

Dlhú životnosť práčky Vám zaručí Hi-Tech výhrevné telesopokryté vrstvou niklu, ktorá ho chráni proti korózii. Oproti bežným vykurovacím telesám je jeho životnosť až 100 x dlhšia.

 

 

Funkcia AquaFusion

Vďaka systému AquaFusion je takmer 100% pracieho prostriedkuvyužitého na pranie. Nedochádza k jeho strate ako v bežných práčkach, ktoré časř pracieho prostriedku spláchnu s vytekajúcou vodou.

Dokonalá starostlivosť o jemnú bielizeň

Každý z nás má kusy oblečenia s históriou, ktoré miluje. Je preto dobré vedieť, že existujú práčky, ktoré sa o ne postarajú s najväčšou starostlivosťou, vďaka použitiu moderných technológií. Program GentleCare šetrne vyperie Vaše jemné oblečenie a postará sa o to, aby ste ho mohli nosiť čo najdlhšie.

 

 

Program, ktorý zničí všetky baktérie a alergény

Pokiaľ trpíte alergiou či máte citlivú pokožku, môže byť aj natoľko bežná vec, ako je nosenie a pranie oblečenia problémom. Takmer všade sa nachádzajú baktérie a mikroorganizmy, takže je nevyhnutné, aby bolo Vaše oblečenie perfektne čisté a hygienické. Preto je tu program Hygiene, ktorý bol navrhnutý pre ľudí s citlivou pokožkou. Vďaka špeciálnym pohybom bubna, sofistikovanému praciemu cyklu a vhodnej teplote bude Vaša bielizeň perfektne a šetrne vypraná a maximálne čistá. Program je rovnako vhodný na oblečenie Vašich ratolestí a detskú, často citlivú pokožku.

Zrýchlenie pracích programov

Funkcia Fast+ dokáže skrátiť dĺžku Vami zvoleného programu až o 55%, stlačením jediného tlačidla. Takže môžete prať tak rýchlo, ako potrebujete.

 

Automatický reštart

Aj keď príde k výpadku elektriny, tak sa o Vašu práve pranú bielizeň nemusíte báť. Práčka Beko si pamätá, kde pred výpadkom skončila a v programe bude automaticky pokračovať.

 

Program BabyProtect

S programom BabyProtect bude Vaša bielizeň vždy perfektne vypraná aj odstredená a zaistí Vám hygienicky čistú bielizeň vhodnú pre alergikov či dojčatá.

Program Tmavá bielizeň

Už si nemusíte robiť starosti kvôli blednutiu tmavej bielizne. Tento špeciálny program prebieha pri nízkych teplotách a nízkych otáčkach, a tým sa stará o Vašu bavlnenú alebo syntetickú tmavú bielizeň.

PET program

Táto funkcia je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov chlpatých miláčikov. Vďaka inovatívnej technológii používanej v spotrebičoch Beko už nemusíte mať starosti s chlpmi na oblečení. Vaše oblečenie bude vyprané dokonale.

Program Ručné pranie

S programom Ručné pranie nie je problém prať v práčke i veľmi jemné materiály ako hodváb a kašmír bez akéhokoľvek poškodenia či zrazenia.

Daily Express Program

Rýchly program pre stredne špinavú bielizeň šetrí Váš čas. Teplotu programu možno nastaviť v rozmedzí 0-90 °C.

Program Xpress Super Short

Ak je bielizeň príliš špinavá, postačí Vám program Xpress Super Short, s ktorým bude Vaša bielizeň dokonale vypraná za veľmi krátku dobu. Teplotu programu možno nastaviť v rozmedzí 0-90 ° C.

Program Košele

Vaše košele už budú vždy skvele vyprané na 40 °C. Program zachová žiarivo bielu farbu, dokonale vyperie manžety a golier a pritom nepoškodí tkaninu košele.

Mix 40

Program je určený na pranie bavlny a syntetického materiálu naraz. Eliminuje potrebu triedenia oblečenia podľa typu tkaniny.

Predpierka

Ideálne pri praní veľmi špinavej bielizne.

   
Práčka s predným plnením Beko WTC6532X0, A+++, 6 kg
Práčka s predným plnením Beko WTC6532X0, A+++, 6 kg
Práčka s predným plnením Beko WTC6532X0, A+++, 6 kg