Menu
Menu

Philips vodný filter Brita Intenza+ CA6702

Philips vodný filter Brita Intenza+ CA6702

Philips vodný filter Brita Intenza+ CA6702

Pre efektívnejší proces prípravy kávy je tu pre vás inovatívna vodná filtračná patróna Philips Saeco CA6702 Brita Intenza dokonale filtruje vodu a dodáva jej tak väčšiu čistotu. Káva zároveň získa intenzívnejšie arómu a čistá voda podčiarkne jej chuť. Váš prístroj bude chránený pred usadzovaním vodného kameňa, čím sa zabezpečí jeho hladký chod a predĺži životnosť. Vy sa zase zbavíte nutnosti vodný kameň zložito odstraňovať.

Kód výrobku: CA670200

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Najpredávanejšie Príslušenstvo

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Pre efektívnejší proces prípravy kávy je tu pre vás inovatívna vodná filtračná patróna Philips Saeco CA6702 Brita Intenza dokonale filtruje vodu a dodáva jej tak väčšiu čistotu. Káva zároveň získa intenzívnejšie arómu a čistá voda podčiarkne jej chuť. Váš prístroj bude chránený pred usadzovaním vodného kameňa, čím sa zabezpečí jeho hladký chod a predĺži životnosť. Vy sa zase zbavíte nutnosti vodný kameň zložito odstraňovať.

Patróna sa vďaka praktickému systému Click & Go ľahko nasadzuje, takže je naozaj pre každého. Pripravená bude do 30 sekúnd. Je kompatibilná so všetkými prístrojmi Saeco, okrem Saeco Vienna. Môžete ju použiť s modelmi: A modo mio Lavazza, Exprelia, Incanto Base / de luxe, Intellia, Nina manual, Odea, Poemia manual, Primea, Royal Old & 2011, Syntia (všetky modely), Talea (všetky modely), Xeasy 2011 , Xelsis, Xsmall, Gaggia Accademia, Gaggia Unica, Gaggia Platinum, Gaggia Brera, My Coffee SPID.

Philips vodný filter Brita Intenza+ CA6702