Menu
Menu

PHILIPS SA4DOT02WN/12

PHILIPS SA4DOT02WN/12

PHILIPS SA4DOT02WN/12

Kód výrobku: SA4DOT02WN

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Audio, video, foto zľavnené

Najpredávanejšie Audio, video, foto zľavnené

1
2
3

Philips SoundDot SA4DOT02BN

Prehrávač GoGear SoundDot môžete stavať na obdiv a počúvať s ním hudbu v najlepšej kvalite. Tento prehrávač MP3 je malý, oblý a elegantný.Je vybavený zabudovanou sponou. Môžete ho nosiť na príručnej batožine alebo oblečení ako módny doplnok, ktorý je v prípade potreby pripravený na použitie.

Dokáže prehrávať formáty MP3, WAV alebo WMA. Pre ukladanie slúži vnútorná pamäť o veľkosti 4GB, kam môžete nahrať až 450 skladieb vo formáte MP3. Má vstavanú kompaktnú dobíjaciu batériu s dlhou výdržou. Na jedno nabitie si môžete vychutnávať až 6 hodín neprerušeného prehrávania hudby. Stačí prehrávač pripojiť cez Direct USB k počítaču a môžete ho nabíjať bez káblov. USB slúži aj k prenosu dát a umožňuje aj nabitie na 60 minút prehrávania za 6 minút.

Prehrávač vám umožní, aby ste presne vedeli, čo sa deje, a to vďaka špeciálne naprogramovaným svetelným a zvukovým indikátorom. LED a krátke pípnutia vás upozorní, či je prehrávač zapnutý alebo vypnutý a či je v režime náhodného prehrávania. Dokonca vás červeným blikaním a pípaním v rovnakom rytme upozorní, že dochádza energia. Keď prehrávač pripojíte k zdroju napájania, bude LED svietiť trvalo na červeno, aby ste vedeli, že sa batéria nabíja. Keď sa zmení na zelenú, spoznáte, že je batéria nabitá.