Menu
Menu

Philips PD7032T

Philips PD7032T

Philips PD7032T

Kód výrobku: PD7032T

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Skladom
3
Xiaomi Mi Tv Box S EU 71,90
66,60
Skladom

Premeňte svoj voz na luxusnú limuzínu, kde sa vaše deti zabavia na dlhých cestách, a vy budete môcť v kľude a bezpečne šoférovať. Predstavujeme prenosný DVD prehrávač Philips PD7032T, ktorý prehrá nielen filmy a hudbu z ľubovoľného média, ale pomocou konzolových ovládačov si zahráte aj zábavné hry, ktoré prehrávač obsahuje. Všetky hry nájdete na priloženom CD.

Inštalácia prehrávačov je veľmi jednoduchá, stačí pomocou popruhov, ktoré nájdete v balení, pripevniť k opierke hlavyNapájanie je vyriešené pomocou klasického zapaľovania. Doma potom možno napájať prehrávač zo štandardnej zásuvky. V tejto polohe si môžu vaše deti pozrieť rozprávky, hrať hry alebo počúvať hudbu zo slúchadiel, pripojených cez 3.5mm jack rozhranie.
 

 

O kvalitu zobrazovania sa stará 7" LCD displej, ktorý ponúka sýte a pestré farby, plynulý obraz a nastaviteľné podsvietenie. Vďaka nemu budú filmy, fotografie aj hry dokonalým zážitkom, ktorý si nemôžete nechať ujsť. Fotografie možno prehrať v najbežnejšom formáte JPEG a možno ich prezerať z akéhokoľvek optického média.
 

 

Váš nový prehrávač si poradí so všetkými možnými formátmi vďaka DivX certifikácii. Vďaka týmto kodekom si vychutnáte filmy stiahnuté z internetu, z originálnych DVD diskov aj videá nahrané mobilnými telefónmi, ktoré bývajú v MP4 formáte. Tieto všetky formáty možno prehrať z diskov DVD, VCD alebo CD. Po vypnutí prístroja sa naviac nič nestratí, prehrávanie sa vždy vráti presne tam, kde ste naposledy skončili.

Philips PD7032T