Menu
Menu

Philips MCM2050

Philips MCM2050

Philips MCM2050

Kód výrobku: MCM2050

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
2
Mikrosystém AKAI AM-301 111,90
88,24
Skladom
3
Skladom

Reproduktorové sústavy s konštrukciou Bass Reflex zaisťujú reprodukciu hlbokých basov aj pomocou malej reproduktorovej sústavy. Od konvenčných reprosústav sa líšia pridaním basového prieduchu pre hlboké tóny, ktorý je akusticky vyladený tak, aby spolu s basovým reproduktorom poskytoval optimálny výkon sústavy na nízkych kmitočtoch. Výsledkom sú hlbšie basy s menším skreslením. Princípom je rezonancia vzduchovej hmoty v basovom prieduchu podobne ako u bežného reproduktoru. V kombinácii s výkonom basového reproduktoru poskytujú sústavy tohto typu celkom nový rozmer reprodukcie zvuku na najnižších kmitočtoch.

Optimalizované nastavenie pre rôzne štýly hudby Digital Sound Control. Digitálne nastavenie zvuku DSC ponúka na výber nastavenie zvuku Jazz, Rock, Pop a Classic, ktoré môžete použiť pre optimalizáciu frekvenčného rozsahu rôznych hudobných štýlov. Jednotlivé režimy používajú technológiu grafického ekvalizéru k automatickému nastaveniu zvuku tak, aby boli posilnené najdôležitejšie frekvencie zvuku v zvolenom hudobnom štýle. Digitálne nastavenie zvuku DSC Vám umožňuje dosiahnuť čo najlepšiu reprodukciu hudby pomocou presného nastavenia zvukových pásiem tak, aby odpovedali typu prehrávanej hudby.

 

Funkcia zvýraznenia basov Dynamic Bass Boost zaisťuje maximálny zážitok pri počúvaní hudby zvýraznením basovej zložky v celom rozsahu nastavenia hlasitosti – od nízkej po vysokú – stačí len stlačiť tlačidlo! Reprodukcia basových tónov s nízkymi kmitočtami je obvykle pri nízkej hlasitosti nevýrazná. Toto obmedzenie možno potlačiť zapnutím zvýraznenia basov Dynamic Bass Boost, ktoré zvýši úroveň basov tak, aby bola zaistená optimálna reprodukcia aj pri zníženej hlasitosti.

 

S režimom USB Direct môžete jednoducho vybrať hudbu na pamäťovom disku USB a prehrať celý obsah. Jediné, čo je treba urobiť, je zapojiť pamäťový disk USB a nechať prehrať hudbu alebo exportovat obsah zo zariadenia.

 

Pripojenie MP3 umožňuje priame prehrávanie obsahu MP3 z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu v mimoriadnej kvalite zvuku audiosystému, je takisto pripojenie MP3 extrémne pohodlné, pretože stačí iba pripojiť prenosný MP3 prehrávač k audiosystému.

Systém RDS pre zobrazenie informácií o stanici a dátové služby. Systém RDS (Radio Data System) umožňuje ladiť rozhlasové stanice bez znalosti ich frekvencie. V štandardnom režime sa pri využití systému RDS na displeji zobrazuje miesto vysielacej frekvencie názov stanice, čo zrýchľuje a uľahčuje ladenie. Rozhlasové stanice môžu vysielať textové informácie, ako sú správy alebo informácie o stanici, priamo na displeji rozhlasového prijímača. Systém RDS, ktorý je v Európe hojne rozšírený, zaisťuje prenos textu na rovnakej frekvencii, ako sa vysiela bežný program stanice. Môžete si vybrať, či chcete na displeji zobrazovať základné informácie, ako je názov stanice, alebo využívať aj ďalšie textové služby.

 

Možnosť pripevnenia na stenu rozširuje variabilitu umiestnenia prístroja. Perfektná kombinácia tenkého a univerzálneho dizajnu. Audiosystém Philips je navrhnutý tak, aby bol vhodný do Vášho interiéru. Základom audiosystému je stojan, takže systém môže byť bezpečne umiestnený na každej poličke alebo skrinke. Pokiaľ bude primontovaný na stenu, bude mať rovnakú flexibilitu ako voľne stojaci.

 

Predné motorizované výsuvné dvierka dodávajú už tak úhľadnému dizajnu tohto systému ďalší dôraz. Štýlový, ale funkčný kryt dvierok kryjúcich disk sa hladko posúva hore a dole, kedykoľvek chcete zmeniť výber hudby. Posaďte sa, vychutnajte si dynamický zvukový výkon a sledujte prehrávanie cez priehľadné okienko.

 

Prehrávanie hudby na diskoch MP3/WMA-CD, CD a CD-RW. Technológia pre kompresiu zvuku umožňuje zmenšiť veľkosť veľkých súborov s digitálne zaznamenanou hudbou až 10-krát, bez toho aby sa významne znížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patria medzi kompresné formáty, vďaka ktorým si vychutnáte svet digitálnej hudby na svojom prehrávači Philips. Stiahnite si skladby vo formáte MP3 alebo WMA z autorizovaných zdrojov hudby na internete alebo si vytvorte svoje vlastné ripovaním hudobných CD a preneste ich do svojho zariadenia.

 

Digitálny tuner s predvoľbami pre mimoriadne pohodlie. Stačí naladiť stanicu, ktorú chcete uložiť a stlačením a podržaním tlačidla predvoľby uložiť frekvencie do pamäte. Vďaka možnosti uloženia rádiových staníc máte ľahký prístup k obľúbenej rádiovej stanici, bez toho aby bolo stále nutné ladiť príslušnú frekvenciu.

 

Tento systém má celkový výstupný výkon 20 W RMS. RMS alebo Root Mean Square je typickým spôsobom merania zvukového výkonu alebo elektrického výkonu preneseného z audiozosilňovača do reproduktoru, ktorý je meraný vo Wattoch. Celkový zvukový výkon závisí na množstve elektrickej energie dodanej reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tým lepší je zvuk z reproduktoru.

Philips MCM2050
Philips MCM2050
Philips MCM2050
Philips MCM2050