Philips MCM1150/12

Philips MCM1150/12

Philips MCM1150/12

Kód výrobku: MCM1150

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Panasonic SC-PM250EC-S 109,00
101,18
Skladom
2
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
3
Skladom

Mikrosystém Philips MCM1150 poteší predovšetkým milovníkov basov, ponúka totiž výkonné reproduktory s konštrukciou Bass Reflex zabezpečujúce silné a výrazné basy. So systémom Digital Sound Control si zvolíte optimálne nastavenie pre svoj obľúbený typ hudby a počúvanie si tak užijete naplno. Philips MCM1150 má motorizovanú CD mechaniku, ktorá zaistí aj vizuálny zážitok z počúvania. Funkčne navyše dopĺňa elegantný design mikrosystému Philips. Hudbu si vychutnáte aj z USB flash disku alebo prenosného MP3 prehrávača

Bass Reflex

Reproduktorové systémy s konštrukciou Bass Reflex zabezpečujú reprodukciu hlbokých basov aj pomocou malej reproduktorovej sústavy. Od konvenčných reprosústav sa líšia pridaním basového prieduchu pre hlboké tóny, ktorý je akusticky vyladený tak, aby spolu s basovým reproduktorom poskytoval optimálny výkon sústavy. Výsledkom sú hlbšie basy s menším skreslením. Princípom je rezonancia vzduchovej hmoty v basovom prieduchu podobne ako v bežných reproduktoroch. V kombinácii s výkonom basového reproduktoru poskytuje mikrosystém celkom nový rozmer reprodukcie zvuku.

 

Audio-in vstup

Pripojenie pomocou vstupu audio umožňuje priame prehrávanie audio obsahu z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že si vychutnáte svoju obľúbenú hudbu v mimoriadnej kvalite zvuku audiosystému, je taktiež pripojenie cez vstup audio ľahké a rýchle.

 

Digital Sound Control

Digitálne nastavenie zvuku DSC ponúka výber korekcií zvuku Vyváženie, Čistota, Výkon, Príjemný zvuk a Jas, ktoré použijete na optimalizáciu frekvenčného rozsahu rôznych hudobných štýlov. Jednotlivé režimy používajú technológiu grafického ekvalizéra na automatické nastavenie zvuku tak, aby boli posilnené najdôležitejšie frekvencie zvuku vo zvolenom hudobnom štýle. Digitálne nastavenie zvuku DSC vám umožňuje dosiahnuť najlepšiu možnú reprodukciu hudby pomocou presného nastavenia zvukových pásiem tak, aby zodpovedali typu prehrávanej hudby.

Doplňujúce informácie

  • prehrávanie CD, CD-R/RW, MP3-CD, jednotka Flash USB
  • rádio FM mono a FM stereo
  • LED displej
Philips MCM1150/12
Philips MCM1150/12
Philips MCM1150/12
Philips MCM1150/12
Philips MCM1150/12