Menu
Menu

Philips HTS5593

Philips HTS5593

Philips HTS5593

Kód výrobku: HTS5593

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
2
Skladom
3
Skladom

Domáce kino Philips HTS5593 je skutočným majstrom vo svojej triede. Dokáže prehrať najkvalitnejšie Blu-ray disky aj v 3D, a tiež DVD či CD. Množstvo formátov vrátane Div-X, MKV, MPEG či AVI zvládne Philips HTS5593 ľavou zadnou. Najvyššie rozlíšenie a možnosť vybrať si pomer strán 21:9 sú zárukou skvelého obrazu. Filmy či hudbu vo formátoch MP3, WMV, MKA a AAC si môžete prehrať aj z vášho flash disku, ktorý prepojíte cez vysokorýchlostné USB 2.0 rozhranie. Okrem toho dokáže tento prístroj prečítať aj kompatibilné pamäťové karty SD a SDHC.

 

Progresívne skenovanie a video upscaling sú samozrejmosťou. Dokonalý priestorový zvuk zabezpečí dychvyrážajúci výkon 1000 W a dekodéry zvuku Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD alebo DTS-HD. Ak si chcete oddýchnuť pri počúvaní rádia, domáce kino Philips vám to umožní vďaka FM tuneru, s ktorým máte možnosť predvoliť si až 40 rozhlasových staníc. Majitelia iPodov a iPhonov ocenia kompatibilitu s týmito prístrojmi. Obrázky a fotografie z dovolenky, svadby či iných dôležitých udalostí si zasa pohodlne prezriete vďaka podpore formátov JPG a GIF. Pomocou WLAN pripojenia máte k dispozícií aj možnosť surfovania na internete.

 

Pre maximálne pohodlie nájdete v balení aj prehľadný diaľkový ovládač. Pri vysokom výkone disponuje domáce kino Panasonic nízkou spotrebou elektrickej energie, maximálne 105 W. Elegantný prehrávač či stĺpové reproduktory v čiernom prevedení sa zapáčia každému a budú ozdobou všetkých interiérov. Len u nás ho zoženiete za takúto vynikajúcu cenu. Preto neváhajte a využite našu lukratívnu ponuku čo najskôr!

Philips HTS5593
Philips HTS5593
Philips HTS5593