Philips FX10

Philips FX10

Philips FX10

Kód výrobku: FX10

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Minysystémy

Najpredávanejšie Minysystémy

1
Minisystém Panasonic SC-UX100E-K 165,00
147,62
Skladom

Skvelý minisystém FX10 od spoločnosti Philips ponúka predovšetkým vysoký zvukový výkona štýlový dizajn, vďaka ktorému sa bude skvele vynímať v každej miestnosti.

Vynikajúcí zvuk

Dvojica reproduktorov s výkonom 230 W RMS krásne rozozvučí celú miestnosť čistým a plným zvukom. Vďaka implementácii duálneho zosilňovača je potom navyše každý menič riadený svojim dedikovaným zosilňovačom. Nedochádza tak k intermodulačnímu skresleniu medzi bassovými a výškovým reproduktorom a výsledkom sú sýte hlboké tóny aj krásne výšky bez skreslenia. Ďalšia technológia Max Sound potom zaistí okamžité zvýraznenie bassov stlačením jediného tlačidla.

 

 

Možnosti prehrávania

V škále najrôznejších funkcií, ktorými hudobný systém oplýva možno samozrejme nájsť CD prehrávačaj konektor AUX. Okrem svojich obľúbených skladieb z urobených albumov si tak môžete vypočuť aj hudbu uloženú na svojich mobilných prístrojoch. Ďalšou obrovskou výhodou je potom implementácia technológie Bluetooth, vďaka ktorej to navyše zvládnete aj bezdrôtovo. Nakoniec nechýba ani FM tuner s možnosťou ukladaniarádiových staníc do pamäte.

Philips FX10
Philips FX10