Philips FC 8726/09

Philips FC 8726/09

Philips FC 8726/09

Kód výrobku: FC872609

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Moderný vysávač Philips FC 8726/09 dosahuje extrémne vysoký výkon vysávania na všetkých typoch podláh vďaka technológii AirflowMax a unikátnej hubici TriActiveMax, ktorá bola navrhnutá pre to najlepšie odstránenie prachu. Technológia AirflowMax maximalizuje prúdenie vzduchu, prachové vrecko sa vďaka tomu otvára rovnomerne a model vykazuje skvelé výsledky pri upratovaní, aj keď sa vrecko naplní. Špeciálne navrhnutá 5l prachová komora vám umožní optimálne využiť prachové vrecko, takže budete môcť vysávať po dlhšiu dobu.

Vysoko výkonný motor vysávača Philips FC 8726/09 bol optimalizovaný, aby využíval menej energie a vytváral väčšie prúdenie vzduchu. Model sa tak môže chváliť energetickou účinnosťou v triede A. Dlhý 11m dosah umožňuje vyčistiť väčšiu plochu bez toho, aby ste museli meniť zásuvku. Vrecko s-bag Ultra Long Performance je vyrobené z prvotriedneho viacvrstvového materiálu, ktorý sa neupcháva a zaručuje vynikajúci sací výkon a filtráciu, ktorá vydrží až o 80 % dlhšie ako štandardné vrecúško.

Podlahový vysávač Philips Performer Expert disponuje kefou Super Turbo, ktorá je skvelý pre domácnosti s chlpatými domácimi miláčikmi. Umožňuje hĺbkové čistenie kobercov a ľahko odstraňuje chlpy a chumáče. Rotujúca kefa vnútri hubice aktívne odstraňuje malé prachové častice a chlpy a výsledkom je lepšie čistenie. Kolieska hubice zabraňujú poškodeniu v prípade použitia na tvrdých podlahách. Hubica TriActiveMaxs čistením 3 v 1 dokonale priľne k podlahe a maximalizuje zachytenie prachu hneď tromi spôsobmi:

  1. jemne otvára koberec špeciálne navrhnutou plochou, aby odstránila prach, ktorý sa skrýva hlboko v koberci,
  2. vysáva veľké kúsky nečistôt väčším otvorom v prednej časti,
  3. pomocou kief na oboch stranách odstraňuje prach a špinu pozdĺž nábytku a stien.

Filter HEPA13 a tesnenie AirSeal zachytí ešte viac jemného prachu predtým, než sa rozletí po okolí. Zaistí tak bezprašné prostredie a čistý vzduch bez alergénov. Vyfukovaný vzduch je dokonca ešte čistejší ako vzduch v miestnosti. Vysávač Philips FC 8726/09s filtráciou HEPA 13 je certifikovaný ako vhodný pre alergikov inštitútom ECARF(European Centre for Allergy Research Foundation - Európske centrum nadácie pre výskum alergií). Filter HEPA 13 čistí vyfukovaný vzduch a zachytí až 99,95 % alergénov z mačacích a psích chlpov, roztoče alebo peľ, čím podporuje domáce prostredie vhodné pre alergikov.

Philips FC 8726/09
Philips FC 8726/09
Philips FC 8726/09
Philips FC 8726/09
Philips FC 8726/09
Philips FC 8726/09