Philips BTD2180

Philips BTD2180

Philips BTD2180

Kód výrobku: BTD2180

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Najpredávanejšie Mikrosystémy

1
Mikrosystém Blaupunkt MS30BT 149,00
99,90
Skladom
2
Mikrosystém AKAI AM-301 111,90
88,52
Skladom
3
Skladom

Nechajte sa zhýčkať tým najlepším zvukom vo svojej cenovej kategórii, reč nie je o ničom inom, než o bezdrôtovom mikrosystéme Philips Philips BTD218070W reproduktory s technológiou Bass Reflex vám ponúknu skvelé dynamické basy, čistý a bohatý zvuk, perfektný dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti a obrovské množstvo užitočných funkcií. Bluetooth technológia zabezpečuje bezdrôtový prenos hudby z mobilného telefónu, tabletu či notebooku. Pre majiteľov hudobnej zbierky je mikrosystém vybavený kvalitným DVD prehrávačom podporujúcim MP3 formát a ešte viac hudby si prehráte z USB disku, ktorý podporuje priame prehrávanie ihneď po vložení. USB jednotka podporuje súbory MP3 a WMA, ktoré patria medzi najrozšírenejšie hudobné formáty. Akýkoľvek iný AV zdroj hudby pripojíte k reproduktorom linkovým 3.5mm jack vstupom.

Pokiaľ si potrpíte na špičkovú kvalitu zvuku, potom si iste zamilujete nový mikrosystém Philips BTD2180. Ten vďaka svojej klasickej konštrukcii ponúka perfektný pomer cena/výkon a predčí všetky konvenčné bezdrôtové systémy, ktoré sú dnes na trhu. Za cenu len o niečo väčších rozmerov sa vám tak naskytne odmena v podobe priestorového, bohatého a hutného zvuku.

Konštrukcia reproduktorov Bass Reflex zabezpečuje reprodukciu hlbokých basov aj pomocou malej reproduktorovej sústavy. Od konvenčných reproduktorov je pridanie basového prieduchu pre hlboké tóny, ktorý je akusticky vyladený tak, aby spolu s basovým reproduktorom poskytoval optimálny výkon systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie basy s menším skreslením.

Vychutnajte si skvelý a jednoduchý spôsob prehrávania hudby cez Bluetooth. Bez otravných káblov si prehráte svoje obľúbené songy z mobilu, tabletu alebo napríklad notebooku. Podporovaný je aj bezdrôtový prenos z Apple iPhone/iPod/iPad, takže vám nič nestojí v ceste za hudbou v tej najvyššej kvalite.

Špičkové reproduktory a spracovanie zvuku sa spolu s technológiou Dolby Digital starajú o maximálne realistickú reprodukciu zvuku. Viackanálové technológie sú optimalizované pre navodenie čo najvernejšej atmosféry priestoru. Výsledok znie jedným slovom úchvatne, nech už si vychutnávate film, hudbu alebo len video z YouTube.

Dajte svojim večierkom jedinečný nádych, aký inde nezažijete. Pripojte k mikrosystému mikrofón a razom sa staňte majstrom v Karaoke! To ale nie je všetko, vďaka technológii Digital Sound Control si nastavíte hudbu presne na mieru, či už máte radi vyváženú reprodukciu, alebo poriadne dunivé basy. Každý ekvalizér je na mieru šitý práve prehrávanej hudbe, pretože len tak je docielené maximálneho efektu.

Prehrávajte svoju zbierku hudby vďaka kvalitnej DVD mechanike Philips. Tá si poradí aj s kompresným formátom MP3, ktorý je najviac rozšírený na počítačoch. Vďaka tomu sa vám na jedno DVD zmestí aj niekoľko tisíc pesničiek, čo šetrí ako vašu peňaženku, tak i priestory nutné na skladovanie diskov.

Ak nedáte dopustiť na svoju obľúbenú stanicu, potom si zamilujete digitálny tuner s mnohými funkciami pre vaše pohodlie. Automatické ladenie veľmi rýchle, obľúbené stanice je možné stlačením uložiť do pamäte pre rýchly opätovný prístup.

Vďaka funkcii USB Direct môžete k mikrosystému Philips pripojiť ľubovoľné pamäťové médium. Hudbu si tak vychutnáte napríklad z externého disku alebo flashdisku. Podporované sú najviac rozšírené formáty MP3 a WMA.

Pripojenie pomocou vstupu audio umožňuje priame prehrávanie audio obsahu z prenosných prehrávačov. Okrem toho, že si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu v mimoriadnej kvalite zvuku audiosystému, je tiež pripojenie cez vstup audio veľmi pohodlné.

Philips BTD2180