Persil DuoCaps Expert Color 32praní

Persil DuoCaps Expert Color 32praní

Persil DuoCaps Expert Color 32praní

Kód výrobku: PERSIL1676627

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Ostatné kuchynské potreby

Najpredávanejšie Ostatné kuchynské potreby

1
Skladom
2
Skladom
3

Otravuje vás sypký prášok, ale túžite po dokonalo čistom a voňavom prádle? Výrobca PERSIL prišiel na trh s unikátnou novinkou - dvojkomorové kapsule ponúkajú moderné riešenie pre pranie. Obsahujú tekutý odstraňovač škvŕn, ktorý je účinný aj na tie najodolnejšie škvrny, a posilovač žiarivých a jasných farieb, ktorý zabezpečí vášmu prádlu nový vzhľad ešte dlhšie.

Perte šetrne a ekologicky! Vďaka unikátnej sviežej vôni nie je potrebné používať aviváž, čím šetríte nielen životné prostredie, ale taktiež svoju peňaženku. 

Persil DuoCaps Expert Color sú veľmi ľahko použiteľné. Jednoducho vložte jednu kapsuľu do bubna práčky ešte pred pridaním prádla. Po kontakte s vodou sa duokapsuľa ihneď rozpustí a uvoľní tak 100 % pracej sily priamo do vlákien prádla bez toho, aby pritom zanechala zvyšky obalu. Obsahuje totiž dvojnásobne koncentrované zloženie oproti iným pracím gélom.

S pracími kapsuľami Persil DuoCaps Expert Color sa stane z povinnosti zábava. Balenie vydrží na 32 praní. Nakupujte ihneď za najlepšiu cenu na trhu priamo v našom OKAY e-shope.

Persil DuoCaps Expert Color 32praní