Panvica Wok Tefal A1961982 Just, 28cm

Panvica Wok Tefal A1961982 Just, 28cm

Panvica Wok Tefal A1961982 Just, 28cm

Kód výrobku: A1961982

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Najpredávanejšie Príslušenstvo

1
Skladom
2
Skladom
3

WOK panvica Tefal Justsa vyznačuje predovšetkým novým nepriľnavým štvorvrstvovým vnútorným povrchom. Je vybavená tiež indikátorom teploty Thermo-Spot ™ a dnom Durabase ™ s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a poškodeniu. Panvicu môžete použiť na akýkoľvek zdroj ohrevu vrátane plynu, elektriny či sklokeramiky. Jej priemer je 28 cm. Riad Tefal je úplne bezpečný, zdravotne nezávadný a ohľaduplný k životnému prostrediu.

Vnútorný povrch panvice tvorí štvorvrstvový nepriľnavý povrch Resistium® vystužený minerálnymi prvkami, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti oderu a dlhotrvajúcou nepriľnavosťou povrchu. Vonkajší povrch je čierny a taktiež nepriľnavý. Súčasťou panvice je tiež ergonomická rukoväť, ktorá nepáli pri kontakte s rukou. Panvicu môžete použiť na akýkoľvek zdroj ohrevu, teda plyn, elektrinu aj sklokeramiku. Možno ju tiež umývať v umývačke.

Dno Durabase™ disponuje predovšetkým vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a poškodeniu. Preto sa nemusíte báť používať aj klasické príbory pre manipuláciu s jedlom vo vnútri panvice. 

 

V neposlednom rade je panvica vybavená tiež indikátorom teploty Thermo-Spot™, ktorý ľahko indikuje stupeň zahriatia panvice. Je vyrobená vo Francúzsku. Riad aj povrchy Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium ani kyselinu PFOA.

Hlavné vlastnosti

  • nepriľnavý štvorvrstvový povrch
  • indikátor teploty Thermo-Spot™
  • dno Durabase™ s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu
  • možno umývať aj v umývačke
  • priemer 28 cm
Panvica Wok Tefal A1961982 Just, 28cm